App Store teenis selle aasta alguses 64% rakenduse poe kogukuludest

App Store teenis selle aasta alguses 64% rakenduse poe kogukuludest

Kvartaliti analüüsifirma Anduritorn uurige rakenduste tarbimist maailma kahes suuremas kaupluses, Rakenduste pood See on Google Play. Eile avaldatud viimases uuringus leidsid ettevõtted, et mõlema platvormi 100 parimat rakendust toovad tulu 130,4 miljonit dollarit selle aasta esimese kolme kuu jooksul.

Keskmine kogukulu App Store'is / Google Plays

Eelkõige Apple’i rakenduste poes on rakenduste kulutused 65% suuremad kui Google’i platvormil registreeritud; keskmine brutosissetulek jääb 83,8 miljonit dollarit (App Store) ja 51 miljonit dollarit (Google Play).

Sensor Tower võrdleb andmeid ka App Store’is ja Google Plays alates 2014. aastast tehtud kulutustega, näidates, et viimases kvartalis teenitud tulu oli 285% suurem kui keskmiselt 33,9 miljoni dollari suurune suuremate rakendustega tarbijate kulutatud summa. selle platvormi.

Kui Apple’i poes oli see kasv 291%, siis Google Plays kasvasid rakendustele tehtavad kulutused alates 100 parimat Viimase 5 aasta jooksul 289%. Mis puutub CAGR-i, siis nende kaupluste kasvumäärad on veelgi lähedasemad: umbes 31,3% App Store’i ja 31,2% Google Play puhul.

Keskmine sissetulek 100 populaarseima rakenduse kohta App Store'is / Google Plays

Konkreetsete rakenduste tĂĽĂĽpide vaatamisel – välja arvatud mängud – on rakenduste ĂĽldine tulu kauplustes märkimisväärselt erinev – keskmised App Store’i kulutused ĂĽletavad 23,3 miljonit dollarit, mis on umbes 232% rohkem kui Google Plays kulutatud 7 miljonit dollarit.

Keskmine App Store'i ja Google Play mängude tulu

Mis puudutab kulutusi mängudele, mis on peamine tulu genereerija, siis see erinevus App Store’i ja Google Play vahel on (palju) väiksem: umbes 48%. Nimelt moodustasid mängukulud Apple’i platvormil 70 miljonit dollarit ja Google’is 48 miljonit dollarit.

Kuigi App Store on jätkuvalt arendajatele parimat rahalist tulu pakkuv pood, võib see muutuda. Ettevõtte andmetel kasvas Google Play suurima rakendusearendaja keskmine tulu eelmise aastaga võrreldes 12,6%, võrreldes App Store’i 9,8% -ga.

AppleInsideri kaudu