App Store’i rakendus eksitab kasutajaid, kes otsivad Jailbreak’i

Kujutage ette ĂĽllatust, kui leiate rakendusest App Store kirjelduse „jailbreak kõigi iPhone’i, iPadi ja iPod touchi jaoks“. Rohkem ĂĽksikasju pole ja ainult ĂĽks ekraanipilt jookse minema. Kuna see on olemas ja Apple on selle heaks kiitnud ning seda mĂĽĂĽakse välismaistes rakenduste poodides lihtsa nime all Jailbreak.

See rakendus on tegelikult mäng, millel pole seadmete avamisega midagi pistmist. Kuid eesmärk on panna vähem kogenud kasutajaid maksma kõrget hinda 9,99 dollarit (link).

Rakenduse vaatamisel iOS-i kaudu on kirjeldus veelgi illusoorne, ilmselgelt kavatsusega kasutaja petta. Ta ütles, et toetab väga erinevaid seadmeid, viidates kõigile. Need, kes ostsid 4S-i riigist lukustamata ja otsisid võimalusi selle avamiseks, sattusid lõpuks lõksu.

Õnneks pole see rakendus Brasiilia poodides saadaval, kuid igaüks, kellel on Argentinas konto (kellel on Brasiilia krediitkaart) või kellel on Ameerika poes kinkekaart, riskib petta. Nii et levitage sõna nii, et keegi ei maksaks midagi, mida ta ei taha.

haavalugeja näpunäide