App Store’ist on kadunud ĂĽle 20 miljoni arvustuse

Möödunud nädalal ärkasid sajad arendajad õudusunenäos, millal mõned rakendused eemaldavad oma hinnangud App Store’ist. Tulemuseks on hiiglaste nagu Google, Microsoft, Nike ja Philips “pĂĽhkimisrakendused” ning populaarsed mängud sellistest stuudiotest nagu SEGA, Disney, Ketchapp ja paljud teised.

Probleem hakkas Apple’i rakenduste poodi mõjutama 23. oktoobril ja lahendati alles selle nädala alguses. Ootuspäraselt pöördusid lugematud arendajad vastuste otsimiseks pulkade ja kividega Apple’i poole.

Kaudselt teatas ettevõte ajaveebile Rakenduse pilt et kõik on lihtsalt a viga ja peaaegu nädala jooksul taastatakse kõigi mõjutatud rakenduste reitingud. Sest TechCrunch, Apple tegi selgeks, et ühtegi hinnangut ei kustutatud jäädavalt ja et täna on kõik taastatud.

App Store’i reitingud on klientidele oluline viis oma kogemuste jagamiseks allalaaditud rakendustega. Regulaarse hoolduse ajal App Store’is mõjutasid selliseid hinnanguid ajutiselt vead, mis on sellest ajast saadik lahendatud. Kuigi ĂĽhtegi hinnangut või hinnangut pole eemaldatud, on kasutajatele näidatud andmeid teatud aja jooksul mõjutatud. Vabandame ebamugavuste pärast. Kõik hinnangud ja arvustused on taastatud.

SEE Rakenduse pilt leidis, et enam kui 300 rakendust 200 arendajalt viga, mille tulemuseks on kustutamine 22 miljonit selle rakenduse ülevaade. Keskmiselt on mõjutatud tarkvara vähenenud 50% pingeread teatud riikides, näiteks Ameerika Ühendriikides.

Rakenduse hinnang pärast hinnangute eemaldamist

Vastavalt Rakenduse pilt, puudutavad vead põhimõtteliselt kõiki 155 riiki kus on saadaval App Store, millel on märkimisväärne mõju Hiinale, Ühendkuningriigile, Lõuna-Koreale, Venemaale ja Austraaliale.

Selles osas on mõned rakendused saanud suurema löögi kui teised. Näiteks Hulu kaotas USA-s 95% edetabelist, Dropbox ja Chase Mobile aga 85%. Mitmed veast mõjutatud ettevõtted ütlesid TechCrunch et reitingute eemaldamist ei nõuta, seega üllatus.

Mis on …