contador gratis Saltar al contenido

AppGallery: saate teada ja vaadata, kuidas rakenduste pood Huawei | Rakendus

AppGallery: saate teada ja vaadata, kuidas rakenduste pood Huawei | Rakendus

AppGalery on Huawei välja töötatud rakenduste pood nende brändide mobiiltelefonide jaoks. Pärast hiljutist poleemikat USA presidendi Donald Trumpiga on see võimalus, mille ettevõtted leiavad, et kasutajad saaksid juurdepääsu oma seadmetes olevatele mitmesugustele rakendustele. Brasiilias toimus neljapäeval Huawei arendajate päev Brasiilias (5), et näidata virtuaalse poe funktsioone ja julgustada platvormil uute Brasiilia rakenduste loomist.

LUGEGE: Huawei Mate 30 kuulutati välja Android 10-ga, kuid ilma Google'i rakenduseta

Ürituse ajal esitles ettevõte ka nutitelefoni kaubamärgi eksklusiivset virtuaalset abistajat Huawei Assistant. Järgmisena saate aru, mis on AppGalery, millised rakendused on poes saadaval, ja lugege uue virtuaalabi kohta lisateavet.

Huawei demonstreeris brändi sisemist rakenduste platvormi AppGalery Foto: Pedro Vital / TechTudoHuawei demonstreeris brändi sisemist rakenduste platvormi AppGalery Foto: Pedro Vital / TechTudo

Huawei demonstreeris brändi sisemist rakenduste platvormi AppGalery Foto: Pedro Vital / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

AppGalery valmistati 2013. aastal Hiinas, kuid kogu maailmas on see saadaval ainult 2018. Rakenduse allalaadimisplatvorm täidab sama rolli kui Google'i pood teistes Androidi telefonides. Nüüd, pärast Donald Trumpi keeldu, mis takistab kaubamärkidel Google'iga läbirääkimisi pidamast, sunnivad tootjad Brasiilia arendajaid oma poodidele rakendusi looma.

Daniel Diase sõnul Go-to-marketing Brasiilias Huaweist pärit mobiiltelefonid, mida praegu selles riigis müüakse, kuuluvad endiselt Play poodi, kui mudel müüdi turule enne USA presidendi piiranguid. Sel moel saavad Brasiilias ametlikult mobiiltelefone ostvad kasutajad tavapärase juurdepääsu kõigile Androidi süsteemide jaoks saadaval olevatele rakendustele, näiteks WhatsApp, Instagram, Facebook, TikTok jne.

Et vältida tulevikus turule tulevate mobiiltelefonidega seotud probleeme, on Huawei investeerinud stiimulitesse, et rakenduste arendajad oleksid huvitatud Hiina platvormil uute rakenduste loomisest. Seega, kui Google'iga piirangud jätkuvad, on üldsusel, kes lähiaastatel seadme ostab, juurdepääsu lisaks muude kaupluste valikule oma programmide allalaadimiseks ka mitmesugusele sisule. Müüdud mudelites on AppGalery juba süsteemi algses programmikaustas ilmunud. Sel viisil ei pea kasutajad APK-d kasutama näiteks oma seadmesse populaarsete rakenduste allalaadimiseks.

Daniel Dias, brändi turundusjuht To To, tutvustas Huawei assistenti Foto: Pedro Vital / TechTudoDaniel Dias, brändi turundusjuht To To, tutvustas Huawei assistenti Foto: Pedro Vital / TechTudo

Daniel Dias, brändi turundusjuht To To, tutvustas Huawei assistenti Foto: Pedro Vital / TechTudo

Ürituse eesmärk on ka Huawei Huawei abistaja ametlik teatamine iOS-i süsteemist, mis on brändilt virtuaalne abiline, mis töötab sarnaselt Siri soovitusega, kuid mis on toodetud eranditult Huawei telefonidele. Selle funktsioon on kuvada vastavalt rakenduse kasutusotstarbele soovitusi otseteede kujul, et hõlbustada kasutatavust ja muuta igapäevaellu paindlikumaks. Uudsus on juba saadaval brändi mobiiltelefonides ja ettevõtte sõnul on järgmine samm virtuaalne abiline, et suuta suhelda mobiiltelefoni kasutajatega häälega, nagu nutitelefonides teeb Google Assistant.

* Ajakirjanikud reisivad So Paulosse Huawei kutsel

Huawei Mate X: kõik telefonide klappimise kohta

Huawei Mate X: kõik telefonide klappimise kohta