Apple'i 5 suurt viga 2018. aastal

Apple aktsepteerib nĂĽĂĽd iPhone’i remonti kolmandate osapoolte akudega [atualizado]

Apple’i remondikett on piiratud ettevõtte poolt volitatud kaupluste ja Apple’i volitatud hoolduskeskustega. See räägib muidugi ettevõtte kinnitatud remondist, sest võite valida sellise remondi teostamise ĂĽldise tehnilise abi või isegi ise. Mõtlema trumm, väga levinud komponent, mis vajab asendamist, kui veedate oma nutitelefoniga rohkem kui kolm aastat.

Probleem on selles, et kui teete seda (vahetate aku) tavalisel hooldusel või iseseisvalt, keeldub Apple teie seadme remondist. Näide: teil on iPhone 6s ja otsustate patarei ise välja vahetada; hiljuti viskas see aga seadme maha ja rikkus ekraani. Kui ta tõi iPhone’i Apple Store’i, andis ettevõte endale õiguse remondist keelduda. Ă•nneks on see muutunud.

Vastavalt iGeneration [Google Tradutor], kui remont pole seotud akuga (nagu ĂĽlalkirjeldatud juhul), saavad Apple ja Apple’i volitatud teeninduskeskused nĂĽĂĽd teenust nagu tavaliselt, vastavalt uutele Apple’i sisedokumentidele. See hõlmab ekraanide, loogikalaudade, mikrofonide, kaamerate jms täiustamist.

Kui remont on seotud asendatud akuga, saavad Apple ja CSAA selle asendada ametliku (ilmselt selle eest laadides). Võib-olla turvalisuse huvides antakse geeniusele ülesandeks selliste remonditööde käigus tühjendada kolmandate osapoolte patareid vähem kui 60% -ni.

Kui aku on kahjustatud või kleebised on ĂĽleliigsed, saavad Apple ja CSAA kogu iPhone’i välja vahetada ainult aku vahetamise hinnaga – see on muidugi töötaja otsus.

Uuendatud juhised on paigas – vähemalt Ameerika Ăśhendriikides – ja eeldatavasti levivad need varsti kogu maailmas. Ma mõtlen, mitte kõigis riikides. Prantsusmaal vaidlustasid need uued juhised Apple’i jaemĂĽĂĽgi töötajad, kuna nendega ei konsulteeritud selles kĂĽsimuses – ja nende arvates tekitab uus poliitika olulisi ohutusprobleeme, kuna need kolmanda osapoole patareid võivad olla kĂĽsitava kvaliteediga ja isegi remondiajal plahvatada.

Väärib märkimist, et Apple annab endiselt endale õiguse keelduda teenustest loogikalaua, raami, mikrofoni, välgupistiku, kõrvaklappide pesa, helitugevuse, puhkenupu, andurite või muude komponentidega (va aku või aku) iPhone’ides. kolmas osapool).

MacRumorsi kaudu

Uuenda 6. märts 2019, 16:34

SEE 9 kuni 5 Mac tal on juurdepääs ka dokumentidele, millel on uued suunised, ja jagab nende kohta veel huvitavat teavet.

Asjaolu, et kasutajad vahetavad Apple’i akud mitteautentsete vastu, ei riku tingimata seadme garantiitingimusi. Kui aga aku vastutab seadme probleemide eest, peab klient maksma remondi- / asendustasu.

Tegelikult on vaja selgitada, mis on kolmanda osapoole patareid: me räägime komponentidest, mille on valmistanud ettevõtted, kes ei tarnita Apple’i (kuid toodavad siiski kvaliteetseid komponente) või isegi võltspatareisid.

Lisaks andis Apple isegi sellise iPhone’i remondiks aktsepteerides endale õiguse seadet laadida, kui kõnealune remont ei õnnestunud.