Apple andis kõigile kasutajatele välja iOS 11.3.1, mis tõi kaasa veaparandusi [atualizado: update de segurança do macOS High Sierra]

Apple on just välja andnud iOS 11.3.1 (wake 15E302) kõigile ĂĽhilduvatele iPadi ja iPhone / iPod touch’i kasutajatele.

Väljalaskemärkmete kohaselt on selle värskenduse üks peamisi fookusi kahe nädala eest teatatud probleemi lahendamine, kuna iPhone 8 ekraanil välja lülitatav iOS 11.3 asendatakse volitamata tehnilise abiga.

IOS 11.3.1 suurendab iPhone’i või iPadi turvalisust ja lahendab probleemi, kus puutetundlik sisend ei reageeri mõnes iPhone 8 seadmes, kuna nad kasutavad mitteoriginaalset asendusekraani.

Märkus: mitteoriginaalne asendusekraan võib häirida visuaalset kvaliteeti ja ei pruugi korralikult töötada. Apple’i sertifitseeritud ekraaniparandusi teostavad usaldusväärsed eksperdid, kasutades Apple’i originaalseid osi.

Uue versiooni saab nüüd installida iTunes ja OTA (üle õhu), mine Seaded »Üldine» Tarkvarauuendus iOS-is, kuid need, kes eelistavad, saavad oma vastavad IPSW-failid käsitsi alla laadida alloleva lingi kaudu:

Uuendajate jaoks kommenteerige oma kogemusi allpool! ?

Uuenda 24. aprill 2018 kell 14:15

Trammiga iOS 11.3.1 sõites teeb Apple selle täna kättesaadavaks ka macOS High Sierra kasutajatele Turvavärskendus 2018-001 – soovitatav kõigile ja on nĂĽĂĽd saadaval Mac App Store’ist allalaadimiseks.

Parandamise ĂĽksikasjad on selles Apple’i tugiartiklis. Seda öeldes on macOS 10.13.4 praegune järk 17E202.