Apple andis välja iOS 12.2, macOS Mojave 10.14.4, watchOS 5.2 ja tvOS 12.2 viienda beetaversiooni [atualizado]
RAÄŚUNALNIK

Apple andis välja iOS 12.2, macOS Mojave 10.14.4, watchOS 5.2 ja tvOS 12.2 viienda beetaversiooni [atualizado]

Nädal pärast kõigi nelja kättesaadavaks tegemist avaldas Apple täna viienda beetaversiooni iOS 12.2 (ehitada 16E5223a), alates macOS Mojave 10.14.4 (18E215a), pärit watchOS 5.2 (16T5222a) ja tvOS 12.2 (16L5221a).

IOS-i uus versioon on meile näidanud, et peagi on saabumas uued AirPodid, et Apple News maandub Kanadas ning et uus iPad ja iPod touch on samuti Apple’i plaanides aastaks 2019. Lisaks toob sĂĽsteem juba tugiteenustega seotud uudiseid. AirPlay 2 teleris on juhtimiskeskuses uus ikoon „Screen Mirror”, ĂĽmber kujundatud kaugjuhtimispuldi vidin (ka juhtimiskeskuses), uudised Safaris ja Mapsis ning palju muud!

IOS 12.2 teine ​​beetaversioon värvib ka uued Animojis (haid, öökullid, metssead ja kaelkirjakud), iPhone’i olekuriba ikooni “5G E” USA AT&T võrgu abil, piiratud juurdepääsu kiirendusmõõturile ja gĂĽroskoobile. Safaris eemaldades funktsiooni “Ask Not Track Me” ja tagastades võimaluse märkida podcastide episoodid mängituks.

Apple TV pult iOS 12.2 beetaversioonil 3Apple TV pult iOS 12.2 beetaversioonil 3

Kolmandas beetaversioonis on iOS 12.2 kaasas uus allahindlusvõimalus olemasolevate või praeguste klientide tellimuste jaoks, komplekt disainifunktsioone (mall) Siri otseteede (iOS ja watchOS) ja arendajatele mõeldud San Francisco Compact Rounded fondi jaoks (mida kasutatakse watchOS-is laialdaselt), Adobe XD watchOS-i disainifunktsioonid, Apple TV puldi täiustatud liides (nii rakenduses endas kui ka pakutavate funktsioonide puhul) Juhtimiskeskus) ja korraldage liides „Teave ümber” (jaotises Seaded).

Kolmapäeval tutvustas Apple juhtimiskeskuses uut Apple Newsi ikooni (iOS, macOS ja watchOS), uut Apple TV Remote ikooni (millel on nüüd digiboks selle asemel, et tellida tv ja kujundada ümber „Reproducing” (uue Apple TV kaugjuhtimispuldi ikooni ja helitugevuse juhtimisega).

WatchOS 5.2 uus helikell, mis on eksklusiivne ainult Hermèsi kelladele

WatchOS 5.2 uus helikell, mis on eksklusiivne ainult Hermèsi kelladele

WatchOS 5.2 võitis omakorda uue eksklusiivse hulga Hermèsi mudeleid.

Need uued testid, mis on tehtud iOS-i, macOS-i ja tvOS-i jaoks, peaksid peagi ilmuma Apple’i beetatarkvara programmi. Kui selles viiendas testversioonis ilmub rohkem uudiseid, anname teile sellest teada! ?

Värskenda, jaoks Rafael Fischmann 11. märts 2019, kell 18.40

Uus prooviversioon on juba Apple Beta tarkvaraprogrammis.