Apple andis välja Logic Pro X versiooni 10.4, millel on rohkem kui 2000 uut funktsiooni, sealhulgas automaatne progressi tuvastamine

Apple andis välja Logic Pro X versiooni 10.4, millel on enam kui 2000 uut funktsiooni, sealhulgas automaatne progressi tuvastamine

Muusikud, produtsendid ja professionaalid üle kogu maailma, ma värisen.

Äsja andis Apple välja oma tootmis- ja salvestustarkvara drastilise värskenduse Logic Pro X. Ma väidab, et versioon 10.4 toob üle 2000 uudise, sealhulgas veaparandused, turvavärskendused ja muidugi uued funktsioonid, millest mõned peaksid toote kasutajaid pikka aega pisaratega täitma.


Logic Pro X rakenduse ikoon

Võtke näiteks kõige kuulsam uus tööriist nimega Nutikas ilm (Nutikas progress). Isegi tänapäeval, kui salvestada instrumentidega (näiteks kitarridega) osi ilma kaasneva rütmita, on tarkvaral probleeme elektrooniliste instrumentide kohandamisega nende tempo järgi, sest eriti keelpillide puhul on muusikarütm instrumentalistide mängimisel palju võimalusi, mõned võivad muutuda korda kogu laulu jooksul.

Nüüd tuvastab Logic Pro X uute funktsioonidega muusika arengu automaatselt kõikides punktides, kohandades teisi instrumente sobivaks ja ilma suurte komplikatsioonideta. See kehtib isegi olemasolevate projektide kohta ning mõned instrumendid registreeritakse ja lisatakse uutele projektidele. Fantastiline, eks?

Veel üks hea uudis on pistikprogramm ChromaVerb, mis aitab kasutajatel intuitiivse, visuaalse ja värvika liidese abil oma loomingus ruumilisi efekte ja kaja tutvustada. Seal on 14 erinevat akustilist ja sünteetilist kaja-efekti ning külmutamisfunktsioon "peatab" efekti languse, see tähendab funktsioonide seeria, mis võimaldab loojal seada oma kujutlusvõime viimasele tasemele. Eesel on piir!

Lisaks on meil siin uus ekvalaiseri võimalus Vintage, tehtud 1970. – 80. aastate salvestuste esilekutsumiseks; uue efekti plugin nimega Phat FX suurendada keelpillide ja löökpillide aktiivsust ja kaalu; teine ​​on nn Samm FX, filtreerib rütmi suurendamiseks filtrid automaatselt kogu salvestuse vältel. Nagu tavaliselt, lisati mitut uut tüüpi instrumente, sealhulgas trummid, süntesaatorid ja kitarrid.

Logic Pro X 10.4 ühildub OS X El Capitan 10.11 või uuema versiooniga ja selle tööks on vaja masinat, millel on vähemalt 4 GB RAM-i. Seda saab osta Mac App Store'is hinnaga 650 R $; need, kellel juba tarkvara on, saavad uuele versioonile uuele versioonile üle minna tasuta.