contador gratis Saltar al contenido

Apple andis välja Mac OS X 10.6.2 kuuenda prooviversiooni, lahendades uue iMacsi probleemi

Apple andis välja Mac OS X 10.6.2 kuuenda prooviversiooni, lahendades uue iMacsi probleemi

Installige Snow LeopardTERE Õunamaailm just avaldas teavet uue kohta ehitama katsetades Apple'i kavandatud teist suuremat värskendust Snow Leopardile, mis alustas saatmist täna. Mac OS X 10.6.2 versioon 10C540 lahendab veel mitmeid probleeme, mida eelmises beetaversioonis ei olnud teada, kuid teatab taas arendajatele, et ettevõttel pole ühtegi nõrka kohta.

Kolm juhtumit paanika tuum on lahendatud, viidates USB-seadmete ja mõnede AFP-võrguprotokolliga videokaartide käsitlemisele. Lisaks tehti parandusi, et lõpetada toimimisprobleemid teiste iMaci teiste GPU-de ja AirPortiga, st nendega, kellel on probleeme töölaua välklambiga kõik ühes Nooremad inimesed saavad selle juhtumi jaoks kindla lahenduse loota kohe.

Lõpuks on olemas kaks isoleeritud viga, millest üks käsitleb VMware Fusioni kasutamist virtualiseerimislahendusena ja teine ​​Apple TV-ühenduse abil. Mac OS X 10.6.2 mõjutatud ala suurus jääb samaks ehitama eelmine: kokku 148.

Hackintoshi netbookide osas pole ikka veel võimalik midagi öelda, kuid tundmatu lugeja kommenteeris ühes varasemas artiklis probleemi kohta, et need töötavad jätkuvalt hästi. Näeme, kuidas teised kasutajad reageerivad homseni.