Apple Arcade on beetatestimiseks saadaval operatsioonisĂĽsteemis iOS 13

Apple Arcade’i teenus on tellimuspõhise videomänguturu õunatootja ettepanek. Ettevõte pakub 4,99 dollari eest kuus sadat uut mängu ja mitmeid eksklusiivseid tooteid, mida saab mängida peaaegu kogu Apple’i seadmete reas, sealhulgas iPhone’is, iPadis.

Eelmisel nädalal, mis puudutas tootja toodete joondamist, kinnitati, et Apple Arcade on saadaval koos iOS 13-ga 19. septembril. Enne debüüdi oli mõnel beetatestijal juba juurdepääs teenusele, mille prooviperiood on üks kuu ja esialgne kataloog 50 mängud.

Apple’i teenuse pressiteates on loetletud mõned teenuses saadaval olevad eksklusiivsed mängud, näiteks mõistatusmäng The Enchartend World, mille haldjad peavad lahendama; Mustriline on veel ĂĽks puzzle mäng, mis kasutab värve ĂĽhtsete mustrite loomiseks; Overland on omamoodi maanteesõidu seiklus post-apokalĂĽptilises maailmas; ja Pimeduse kaart on pealkiri, kus väljakutseid korraldavad käsitsi tõmmatud kaardid.

Teenuse lõplik versioon ilmub järgmisel neljapäeval, 19. päeval, täiendusena uuele iOS 13-le ja uue põlvkonna iPhone’idele.