Apple Arcade võitis 6 uut mängu ja saavutas lubatud 100 tiitlimärgi

Täna on reede, puksiirist lahti laskmise päev, Jane Fonda arreteeritakse ja loomulikult kontrollib see uudiseid Apple Arcade! Seekord lisati need 6 uut mängu platvormile, lõpuks jõudes 100 pealkirja saadaval teenuses veidi vähem kui kaks kuud pärast turule toomist.

Neile, kes ei mäleta, teatas Apple teate esitamise ajal, et Arcade ilmub juba rohkem kui 100 mänguga, see lubadus võtab veidi aega. Kuid siin me õnneks oleme – ja nĂĽĂĽd vaatame, mis on uut.

Sõpruskond

RPG seiklus episoodidena Sirvo Stuudio kus alustate koos sõpradega teekonda mäe müstilisse templisse jõudmiseks. Idee on päästa maailm, kui võitlete goblinide, kummituste ja iseteadlike kohvimasinatega (jah, see on õige), uurides oma tegelaste ja vaenlaste tugevusi.

UFO lindil: esimene kontakt

UFO lindil, Apple Arcade'i mäng

Mida teeksite, kui taevasse ilmuks tundmatu objekt? Püüan seda igati teie mobiiltelefoniga filmida ja filmida, eks? See on välja töötatud seikluse eesmärk Revolutsiooniline kontseptsioon, mäng, millel on natuke liitreaalsust ja mõned takistused, et saaksite külastajaid leida teistelt planeetidelt.

Takeshi ja Hiroshi

Takeshi & Hiroshi, Apple Arcade'i mäng

Tohutu annus nuku välimusega metakeelt: sa armastad Takeshit, mänguloojat, kes arendab mänge oma väikesele vennale Hiroshile. Samal ajal mängite mängu, mille on välja töötanud Takeshi – ja seda, mis peab Hiroshi kasvades ja oskusi kogudes taset tõstma. Pealkiri Oink Games on RPG ja seikluselemendid.

Muuda värvi

SEE segane andma Silmade nihkumine see juhtus kauges keskkonnas, mis oli värvi kaotanud. Värvide paika toomiseks peate lahendama väljakutsed – avastades samal ajal rohkem saladusi, kui see alguses võib tunduda.

Seltskondlik jalgpall

Lõpuks on Apple Arcade’is jalgpallimäng, mida võib nimetada omaette: tiitlid Rogue Games ĂĽhendab mängu enda põnevuse meeskonna juhtimise intellektuaalse väljakutsega. Teil on juurdepääs kuni 25 000 mängijale enam kui 1000 rahvusvahelisest meeskonnast ja mängud võivad toimuda edasi mitmikmäng või 60-tunnises kampaaniareĹľiimis.

Marmor see ĂĽles: kaos!

Kas teile meeldivad marmor? Siis sa armastad uut loomingut Marmor see. Palli viskamiseks on kĂĽmneid kohandatud stsenaariume, millel on mitu takistust, erielementi ja huvitavaid pöördeid – isegi nullgravitatsioonipiirkondadega, et muuta asi keeruliseks.

· • ·

Kõik mängud on nĂĽĂĽd saadaval teenuses Apple Arcade iPhone, iPad, iPod touch ja Apple TV; mõnel neist on ka versioonid Mac. Apple’i platvorm, nagu teate, hind R $ 10 kuus Brasiilias ja pakub ĂĽhe kuu tasuta testimist.

Ah, tasub uut treilerit näha Kelmikas sasquatch, mäng, mis on platvormil olnud saadaval alates turule toomisest, kuid millel on hiljuti Apple’i välja antud reklaamvideo:

Kes on mänginud? ?

Table of Contents