Apple Arcade’i eelvaade näitab, kuidas teenus ja mõned mängud töötavad

SEE Apple Arcade siin see on sel nädalal: Apple’i eelseisval mänguplatvormil on eile ettevõtte töötajatele alanud testimisprogramm. Varsti leidsid iOS 13 viimasest beetaversioonist leitud failid teenuse oletatavate kuutasude kohta keele. NĂĽĂĽd on meil video eelvaade selle toimimise kohta – ja mõned mängud.

Varajase juurdepääsu sai 9 kuni 5 Mac, kellel õnnestub mingi salapärase tehnika abil siseneda samasse testimisprogrammi ainult Apple’i töötajatele. Jeff Benjamin testis teenust MacBook Prol, mis on 2019. aasta 13-tolline baasmudel – mis annab teile aimu platvormi toimivusest teie masinas.

Muidugi väärib märkimist, et Apple Arcade (nagu ka selle mängud) on endiselt testimise etapis, nii et kõiki siin märgitud elemente saab muuta, kuni platvorm lõpuks käivitub. Kuid meil võib olla hea ettekujutus sellest, mis meid ees ootab.

Nagu juba teatatud, pääseb Apple Arcade’i juurde App Store’i kaudu. Poele lisatakse teenuse jaoks spetsiaalne vaheleht ja kasutaja (klient või mitte) saab kontrollida saadaolevate mängude loendit. Klõpsates ĂĽksikutel pealkirjadel, avate spetsiaalse lehe, mille ĂĽlaosas on video ja allosas mitmesugune teave, näiteks ekraanipildid, suurus, kirjeldus, ĂĽhilduvus, soovituslik vahemik ja kasutajate arvamused.

Kui te ei ole Apple Arcade’i tellija, on igal mängul kaasas nupp „Free Trial”, mis viib teid teenuse testimiseks tasuta kuusse – sellel beetaperioodil maksab see 30 päeva pärast 0,50 USD kuus. See hind on aga mõeldud töötajatele; kõik näitab, et lõplik väärtus saab olema 5 dollarit kuu. Platvormi kliendid näevad iga mängu kõrval ainult nuppu „Hangi” ja saavad need kohe alla laadida.

Apple Arcade’i ametliku debĂĽĂĽdi jaoks lubatud enam kui 100 mängust on 9 kuni 5 Mac edukalt testitud 6 sellel esialgsel testimisperioodil – pealkiri, mida nagu platvormi ennastki alles ehitatakse, siin-seal on puudulikke kujundusi ja kujundusi ning tõrkeid. Lõppude lõpuks on need kuus meeskonna uuritud mängu:

  • Kilpkonna tee: platvormimäng, mis saadab hĂĽppamise ja mõistatuste lahendamise ajal sõbraliku kilpkonnaga.
  • Bermudal maha tulema: ikka tehakse, see on seiklus Yak & Co stiilis “osuta ja klõpsa”.
  • Sasquatch alatu: Duo RAC7, Splitter Critters loojad, on märulimäng, mis saadab nimitegelast tema laagris toitu otsimas. See on ĂĽks kõige terviklikumaid mänge, mis tänapäeval saadaval on, koos mitme etapi, stsenaariumi ja mängimata tähemärkidega.
  • Kuum lavaš: mängijate paigutamine tavalistesse oludesse, näiteks klassiruumidesse, majadesse või aedadesse, ja sundimine neid täielikult laavaga kaetud põrandalt põgenema. Selle on välja töötanud Klein Entertainment ja Steamis on beetaversioon.
  • Lossi kuningad: loodud Frosty Popi poolt Kingpin Bowlingust, toob see avatud maailma mehaaniku märuli- / seiklusmängu, kus teil on kaheksa minutit, et leida kalliskive ja võtmeid erinevates stsenaariumides.
  • Frogger mänguasjade linnas: Konami kaubamärgiga uuendab see Atari jaoks klassikalist Froggeri kontseptsiooni – see tähendab, et peate konna juhtima erinevate stsenaariumide abil ja takistustest pääsema.

NĂĽĂĽd jääb ainult oodata Apple’i ametlikku avaldust. Kõik meie Ĺľetoonid panustavad sellel päeval 10. september, kui (tundub) Apple esitleb uut iPhone’i – ja loomulikult võite peaesõnavõtust mõne minuti võtta, et teatada Apple Arcade’i ametlikust kättesaadavusest. See oleks ju tore?