Apple avaldas filmi “The Morning Show” täieliku treileri; “Shantaram” saab rohkem ĂĽksikasju

Apple on viimase nädala jooksul välja andnud a teaser / treiler aastal “Hommikune saade” – ĂĽks esimesi sarju, mis aastal debĂĽteeris Apple TV + ja kindlasti ĂĽks Apple’i suurimaid panuseid platvormi alguses, arvestades kaasatud andeid. NĂĽĂĽd on meil täielik treiler, mille ĂĽle rõõmustada.

See kaheminutiline klipp annab ĂĽksikasjalikuma ĂĽlevaate sarja ajaloost, mida USA hommikul ajakirjanik kirjeldas lavataguse sukeldumisena: pärast ankru Mitch Kessleri vallandamist (Steve Carell) seksuaalse ahistamise sĂĽĂĽdistuste eest kauaaegne saatejuht Alex Levy (Jennifer Aniston) peab tegelema hõivatud reporter Bradley Jacksoniga (Reese Witherspoon), mis võib mitte ainult asuda Kessleri, vaid Levy asemele – ja paistab, et tal on varrukast paar saladust.

Vaadake seda allpool:

Billy Crudup, Gugu Mbatha-Raw ja Mark Duplass aastal lõpetada sarja peaosa, mis tähistas Anistoni ja Carelli naasmist televisiooni aastaid pärast nende kõige ikoonilisemaid rolle, aastal “Sõber” ja “Kontor”iga. Apple on tellinud saate 20 osa, jagatud kaheks hooajaks ja “Hommikune saade” debĂĽteerib Apple TV + -ga, millalgi sĂĽgisel põhjapoolkeral.

Kas sulle meeldib see?

“Shantaram”

Vahepeal on ĂĽks Apple’i potentsiaalsetest megatoodetest saanud viimasel ajal palju ĂĽksikasjalikumalt. ma mõtlen “Shantaram”, seeria, mis põhineb samanimelisel romaanil Gregory David Roberts mis järgneb eepilisele loole Austraalia pangaröövlist, kes põgeneb ja saab Indiast Mumbai tänavatel võimsaks gangsteriks.

Vastavalt Sydney hommikune kuulutaja, alustatakse sarja kahe kuu pärast Austraalias Victoria osariigis. Filmitegija Justin Kurzel, tuntud oma kohanemisvõime poolest “Assassins Creed” suurele ekraanile lavastab ta kaks esimest produktsiooni episoodi – kokku on Apple’i tellitud 10 peatĂĽkki, kõik kirjutatud stsenaristide poolt Eric Warren Singer (“Pettus”).

Seeria näitlejate kohta pole siiani teavet, kuid on teada, et lavastus hõlmab paljusid riike; Romaanil on aga käiguteed sellistes kohtades nagu Afganistani mäed, Mumbai slummid ja Austraalia vanglad. Selle megalomania ja raamatu filosoofiliste kalduvuste tõttu on tegelikult “Shantaram” Hollywoodi poolt juba nähtamatuks peetud, pooleldi katkestatud mitu katset – vaatame, kas Apple valitakse loo õigele ekraanile toomiseks.

Peagi kavandatud tootmise algus näeme “Shantaram” Apple TV + on juba 2020. aastal – kuid pole veel oma kava kavandanud: selliste suurte lavastuste valmimine võib võtta kaua aega. Ootame.

Cult of Maci kaudu