Apple Final Cut Pro X pada MacBook Pro

Apple avaldas Final Cut Pro X kaheksanda värskenduse ja tõi oma veebisaidil esile edukad juhtumid

SEE Final Cut Pro X käivitas Apple 2011. aasta juunis ja sellest ajast alates on selle ĂĽle palju arutletud, sealhulgas flirt, veebipõhised petitsioonid – nad saavad asjad alati tehtud, eks? ? – tagasimaksed, Apple’i selgitused ja loobumised.

Apple Final Cut Pro X MacBook Prol

Sellest hoolimata üritab Apple kõvasti teile paremaid tooteid tuua. Selle tõestuseks on ettevõtte värskelt välja antud uus värskendus 10.0.8. See kannab palju uudiseid, sealhulgas toetust koodekid Sony XAVC (kuni 4K eraldusvõimega), võimalus kuvada ARR ALEXA kaamerate ProRes Log C -faile 709 standardse värvide ja kontrastsuse tasemega, klaviatuuri otseteed klipi kuva seadete kohandamiseks ajaskaalal, vead ja palju muud.

Kaheksanda värskendusega tundub, et Apple on piisavalt mugav, et oma professionaalsest videotöötlustarkvarast hästi rääkida. Täna uuendas ta lehte “Final Cut Pro X – tegevuses” – portugalikeelset versiooni “Final Cut Pro X – tegevuses” ei ole uuendatud – tuues esile kuulsa Hiina reĹľissööri Tsui Harki (kes kolis uue tarkvara juurde) lood ja Maakera ja post, suurim Kanadas leviv ajaleht (mis hakkas kasutama ka FCPX-i).

Final Cut Pro X - tegevuses: globaalne ja postitus

Peale FCPX-i värskenduse annab Apple välja ka Motioni värskenduse [5.0.7; corrigindo diversos bugs], kompressori jaoks [4.0.7; também com correções de bug e acabando com o limite de 1GB para vídeos enviados ao Vimeo] ja teist nimetatakse ProApps QuickTime koodekiteks[102;11MB;memperbarui[102;11MB;atualizaoscodec Apple Intermediate, Apple ProRes, AVC-Intra, HD DVCPRO, HDV, XDCAM HD / EX / HD422, MPEG IMX, Tanpa Kompresi 4: 2: 2 dan XAVC].


Final Cut Pro X ikoon Final Cut Pro X

300 dollarit| 1,64 GB | Nõuab OS X 10.6.8 või uuemat versiooni. Ühildub 64-bitiste Macidega.Arendaja: Apple.

Märk / suur nupp - saadaval Mac App Store'is

Kompressori ikoon Kompressor

50 dollarit | 230 MB | Nõuab OS X 10.6.8 või uuemat versiooni. Ühildub 64-bitiste Macidega.Arendaja: Apple.

Märk / suur nupp - saadaval Mac App Store'is

Liikumise ikoon Liikumine

50 dollarit | 1,08 GB | Nõuab OS X 10.6.8 või uuemat versiooni. Ühildub 64-bitiste Macidega.Arendaja: Apple.

Märk / suur nupp - saadaval Mac App Store'is

[via 9to5Mac]