Apple avaldas iOS 12.4.1, watchOS 5.3.1, tvOS 12.4.1 ja macOS Mojave 10.14.6 täiendavad värskendused kõigile kasutajatele

Tulevaste Apple’i operatsioonisĂĽsteemide testimisperiood jätkub täie hooga, kuid see ei tähenda, et ettevõte jätaks oma praegused sĂĽsteemid kõrvale – nii palju, et Cupertino hiiglane on äsja kõigile kasutajatele välja andnud. iOS 12.4.1 (ehitada 16G102), see tähendab watchOS 5.3.1 (16U600) ja tvOS 12.4.1 (16M600), samuti (veel) täiendavaid värskendusi saidil macOS Mojave 10.14.6 (18G95).

IOS-i värskendus on kõige olulisem: Apple’i sõnul on sellel värskendusel “oluline turvalisuse ja stabiilsuse värskendus” – see, mida ei avaldatud ĂĽldse, kuid annab meile idee, et ettevõte on “ĂĽletanud” oma lĂĽnga. tööriistad on lubatud jailbreak iOS-is 12.4. Kui teil on hea avada, on parem praegu mitte uuendada; kõigile teistele kasutajatele on värskendus soovitatav, nagu alati.

MacOS-i puhul ütleb Apple, et värskendus lahendab probleemi, mis lülitab mõned Macid välja unerežiimis, samuti lahendab vead, mis põhjustavad väga suurte failidega töötamisel jõudlusprobleeme ja mis takistavad iWork-komplekti (Pages, Numbers ja Keynote) värskendamist. TvOS ja watchOS saavad värskendusi, mis on rohkem suunatud stabiilsusele.

Kõiki süsteemi uusi versioone saab otse alla laadida ja oma seadmesse rakendada (muidugi tingimusel, et need nendega ühilduvad).