contador gratis Saltar al contenido

Apple avaldas koos Animojisega kaks uut reklaami, mis on tehtud Grammyde jaoks [atualizado: mais um]

Apple andis koos Animojisega välja kaks uut Grammy jaoks mõeldud reklaami [atualizado: mais um]

Ülehomme, tuntud ka kui pühapäev (28/1), toimub Madison Square Gardenis (New Yorgis) 60. väljaanne Grammy auhind seekord, esitanud James Corden.

Apple koostas selleks puhuks kaks üheminutilist reklaami, mida taas uuritakse IPhone X Animojis karaoki formaadis. Kuid sel juhul teeb Apple head redigeerimistööd.

iPhone X Animoji: tulnukas

https://youtu.be/hS18Zxpd6E0

Redbone Music, autor lapsik Gambino.

iPhone X Animoji: sõbrad

https://youtu.be/5GUc4FewMjk

Stir Fry Music, autor Migos.

Vastavalt Adweek, esimene on eetris vahetult pärast Gambino esitlust Grammys ja teine ​​pärast kategooria "Parim räpp-album" esitlust (Migos on üks nominentidest).

Kuidas oleks?

Uuenda 21.02.2018 s 19:20

Kas teil pole igav Animoji ja Apple'i nõudmine kasutada seda iPhone Xi reklaamielemendi põhielemendina? Nii et võite tähistada, sest täna tõi Ma välja veel ühe animeeritud figuuridega reklaami, mis tegi diagrammil torude esituse.

Pealkiri IPhone X Animoji: Panda, tõi video selgelt pandad ja muud lemmikloomad ning muud antropomorfsed inimesest erineva kujuga inimesed, et laulda ansambli Royal Blood lugu "Lights Out".

https://www.youtube.com/watch?v=CFKs9hT9MmU

See reklaam ilmus esmakordselt kommertspausi ajal Suurbritannia peamise muusikaauhinna BRIT Music Awards korraldusel, et Apple soovib tõesti lüüa kaks lindu ühe kiviga, reklaamida iPhone Xi ja samal ajal Apple Musicut. Mis te arvate?