Apple avalikustas iPad Airi: kõige õhem, mis saabub Portugali 1. novembril

Uus mudel on 20% õhem kui neljanda põlvkonna iPad, vaid 7,5 mm paksuse ja 24% väiksema helitugevusega kui iPad 4, mis on sellest ajast loobunud. Apple garanteerib, et see on kõigi aegade säravaima ekraaniga tahvelarvuti, mis paistab silma ka oma jõudlusega tänu A7 64-bitisele protsessorile, mis on sama protsessor, mida tootja kasutab iPhone’i tipptasemel valiku uusimas versioonis 5S.

See valik on proportsionaalne kahekordse jõudlusega ja kiirema graafikaseadmega 9,7-tollise ekraaniga seadmes, mis tuleb Portugalis müüki hinnaga alates 489 eurot.

Pildi nimi

Esimest korda kasutab Apple iPadis Mimo tehnoloogiat, mis võimaldab tugevdada seadme mobiililevi, mis tähistab tootjate tugevamat panustamist ka 4G-le, tagades piisava LTE-leviala. Portugal lisati esitluse käigus näidatud nimekirja.

Uuel iPadil on lisaks kahele mikrofonile integreerimine ja 10-tunnise autonoomia tagamine 5-megapiksline kaamera ja tugi kõrglahutusega videole. See on saadaval halli, hõbedase välimusega ja töötab iOS-i uusima versiooniga (7).

See seade on alternatiiviks ka värskendatud iPad Mini-le ning neljanda põlvkonna tahvlitele kõige traditsioonilisemas versioonis, millega seda funktsioonide poolest võrreldakse. Neljanda põlvkonna iPad integreerib A6x protsessori, garanteerides sama 10-tunnise autonoomia ka kõige nõudlikumas tarbimisrežiimis. Sellel on võrkkestaekraan, mis tagab eraldusvõime 2048 × 1536, 264 pikslit tolli kohta (dpi), sama mis uus Air.

Pildi nimi

Ăśhe päeva jooksul pärast uue iPadi avalikustamist tasub taastada Steve Jobs algselt 2010. aasta jaanuaris turule tulnud Apple’i tahvelarvuti ajalugu. Siit saate lugeda mudeli ajalugu ja mudelite erinevusi.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira