contadores estadisticas Saltar al contenido

Apple avas ametlikult kiirendirakenduse Indias Bangalores

Ligi aasta pärast seda, kui Tim Cook teatas, avas Apple ametlikult Rakenduse kiirendi iOS, watchOS, tvOS ja macOS jaoks Bengaloresisse ndia. Ametliku lehe andis välja Phil Schiller ise, Apple'i vanem asepresident kogu maailmas turunduse jaoks.

2016. aasta mais, kui Cook külastas riiki ja kuulutas välja uue üksuse, kiitis ta India inimeste loovust ja ka ettevõtte poolt selles riigis nähtavat arengupotentsiaali, mida ta nimetas järgmiseks Hiinaks. Nüüd kooris Kokk, Kommenteeris Schiller ka uut kiirendit:

Meile avaldab muljet India suur ettevõtlusvaim ja pakume neile arendajatele innukalt platvormi, et jagada oma uuendusi klientidega kogu maailmas. Esimeste nädalate jooksul oleme Bangalores asuvas App Acceleratoris näinud mõnda erakorralist arendajat, sealhulgas Practo ja Reliance Games, kes on loonud innovaatilisi rakendusi India ja kogu maailma klientide vajaduste rahuldamiseks.

Tegevjuht Practo Shashank ND ütles, et "kiirendi on tõesti aidanud meil iOS-i tehnoloogiat ära kasutada, et digitaliseerida ja parandada miljonite India klientide tervisesüsteeme".

India rakenduse kiirendi

Apple'i suhted riigiga aina kitsenesid. Lisaks kiirendile osutavad mõned kuulujutud, et iPhone toodetakse ka Bangalores ning mujal riigis võtab ettevõte kasutusele tehnoloogiakeskuse, kontorid kaardiarenduseks ja ka labori Macidele. Ja kindlasti ei lõpe probleem sellega.

(Apple'i kaudu)