Apple blokeerib vanemates brauserites ja süsteemides juurdepääsu oma veebipoodidele

Kui jooksed OS X Yosemite 10.10.4 või enne, surfake Interneti kaudu Safari 10.1.1 või varem ja ilmnes juurdepääsu proovimisel veateade Apple’i veebipood, ära paanitse.

Nagu sa näed Macotakara, Piirab Apple mingil põhjusel juurdepääsu kogu maailma veebipoodidele sĂĽsteemi uuematele versioonidele ja brauseritele. Kui proovite Apple Online Store’ile juurde pääseda samas sĂĽsteemis / brauseris või vähem kui eespool mainitud, näete ainult hoiatust, mis näitab, et leht ei toeta OS-i / brauseri versiooni.

Apple’i edasine piirang: kui kasutate OS X Yosemite’i muu brauseri kui Safari kaudu, olete endiselt lävel – Apple’i veebipood ei laadita isegi näiteks Chrome’i või Firefoxi uusimaid versioone.

Apple’i seisukohale pole ametlikku õigustust, kuid terve mõistus osutab ĂĽhele põhjusele: turvalisus. Vanemad sĂĽsteemid olid aga rĂĽnnakute ja sissetungide suhtes haavatavamad ning Apple’i suuruse veebipoe säilitamine paljudes sĂĽsteemides ja brauserites võib kahjustada nende terviklikkust; lisaks astub Apple selle nõude täitmiseks teisi samme, et julgustada oma kliente alati oma tarkvara uusimale versioonile värskendama.

NĂĽĂĽd teate.

AppleInsideri kaudu