Apple Bluetooth Trackeril on iOS 13 failis palju rohkem kujundust ja ĂĽksikasju

Alles eile rääkisime siin tõenditest (leitud iOS 13 koodist), mis viitavad võimalikule tulevasele väljaandmisele Bluetoothi ​​jälgija Apple’ilt – see tähendab seade nagu Tile, mis kasutab Apple’i võrguĂĽhenduseta jälgimistehnoloogiat uute rakenduste kaudu objektide, näiteks rahakotid, rahakotid, võtmed ja muu leidmiseks. Otsing.

Sest mitte midagi muud: MacRumors määrdunud käed (või pigem iOS 13 sisemisest versioonifailist) ja leidsid lisatarviku lisateavet – aga ka selle oletatava kujunduse.

SĂĽsteem sisaldab jälgija pilti (või illustratsiooni), mis annab aimu, kuidas see välja näeb: me räägime ĂĽmmargusest, valgest Apple’i seadmest – suurust pole võimalik öelda, sest muud objekti pole võrrelda, kuid see peab olema väga väike (võib-olla veidi suurem kui mĂĽnt).

Võimalik Apple Bluetoothi ​​jälgija

Teine leitud kood näitab, et seade viiakse vahetatava patarei (võimalusel ümmarguse kellaga) juurde ja süsteem annab teate, kui aku on madal, koos juhistega komponentide vahetamiseks.

Tab

Lisaks tuleb järeldusi MacRumors kinnitus selle kohta, et jälgija töötab rakenduse Find põhjal täielikult. Meeskonna analĂĽĂĽsitud iOS 13 versioonis on rakendusel uus vahekaart nimega “Ăśksus”, mis loetleb jälgitavad objektid ja pakub mitmeid võimalusi – nagu nende kiire leidmine või märguande aktiveerimine, mis põhjustab jälgijale heli. Kui teil pole ĂĽksust konfigureeritud, näitab rakendus allolevat pilti:

Vahekaardi illustratsioon

Apple pakub ka mõningaid lisavõimalusi. Kui kaotate ĂĽhe jälgitava objekti, on võimalik aktiveerida “Lost Mode”; seetõttu, kui objektile läheneb mõni teine ​​iPhone’i kasutaja, saab tema nutitelefon teate ja ta saab teie asjade tagastamiseks vaadata teie kontaktandmeid. Samuti on olemas seade “turvaline asukoht”, mis on kasulik objektide jaoks, mis kipuvad olema kindlates asukohtades. Kui ĂĽksus lahkub sellest aiast, saate teate.

Nagu me viimases artiklis rääkisime, lisab Apple tõenäoliselt suure annuse liitreaalsust ka rakendusse Find. Selles uues uuringus on MacRumors leidis, et ettevõte võtab kasutusele punase õhupalli (tere, Pennywise), et aidata kasutajatel puuduvaid esemeid leida – ĂĽks koodis leiduvatest elementidest oli fraas, mis ĂĽtles „kõndige umbes paar jalga ja liigutage oma iPhone’i ĂĽles ja alla, kuni näete punast õhupalli “. Ă•hupallide abil näidatakse teie objekti asukohta.

Punased õhupallid, mida kasutatakse rakenduses Otsing objektide leidmiseks

Tuleb märkida, et aruandes analüüsitud iOS 13 sisemine versioon pärineb juunist, nii et mõned siin kirjeldatud üksikasjad võivad viimastel kuudel muutunud olla. Nagu alati, on tervislik oodata ametliku esitluseni, enne kui millegist vaimustume.

Isegi siis on tõendid väga konkreetsed. Kas kavatsete uue Apple’i lisaseadme kasutada siis, kui selle vabastate (või… kui see käib)?