Apple Brazil aitab tarbijatel oma Thunderbolt-ekraani mitte osta, ootamatu ligi 40% -line kasv

Rohkem kui kaks aastat tagasi, 2011. aasta juulis, käivitas Apple Äikese ekraan, mis saabus vana Cinema LED-ekraani asemele. Sel ajal tappis ettevõte 24-tollise mudeli ja jättis müüki ainult 27.

Sellest ajast alates on hinnad USA-s olnud 1000 dollarit ja Brasiilias 3600 dollarit. Riiklik väärtus on juba praegu väga kallis, kuid standard iProducts millega oleme siin harjunud.

Eesmine äikesepolt

Kuid viimastel päevadel on Apple Brazil teinud midagi täiesti ebatavalist: kusagilt on see tõstnud monitori hinna R $ 5000-ni – erinevus on ligi 40%. Lugejad teavitavad meid muudatustest Ronaldo Lacerda, kes seda otsis ja kellel õnnestus see siiski 3600 R $ eest mĂĽĂĽa edasimĂĽĂĽgihinnaga (tegelikult 3350 R $, kui ta sai ostusoodustuse).

Ronaldo rääkis meile, et ta kĂĽlastas ka Apple Premium edasimĂĽĂĽjat, kelle tabeleid on uuendatud ja et mĂĽĂĽjal oli julgust öelda talle, et uuendus oli seotud hiljuti saabunud “uue mudeli” Thunderbolt Display-ga.

Mitte kaua aega tagasi on räägitud uue Thunderbolt Displayi käivitamisest, kuid seni on see puhas spekulatsioon. Lootus on, et see uuendab oma USB-porti versioonile 3.0, saab parema FaceTime kaamera ja teadjad saavad Retina ekraani. Kuid kõige selle juures ei muutu toote hinnad USA-s tõenäoliselt. Ja isegi arvestades, et see uus põlvkond on juba turule tulnud, ei ole siinne hinnatõus õigustatud – vähemalt mitte 40%.

Seejärel täname Apple Brazilit selle eest, et me kõik, tarbijad, andsime Thunderbolti ekraani ostmise lõpetamise nõude. Kes teab, kui uued mudelid lõpuks välja antakse, muutuvad need reaalseks ja toovad väärtuse tagasi “mõistliku” tasemele.

SEE MacMagazine on pöördunud Apple’i poole avalduse saamiseks kasvu kohta ja ajakohastab seda artiklit, kui ta nõustub seda pakkuma. Mis on võimatu, on väga raske juhtuda.