Apple Business Chat on WhatsApp Business | i konkurentide iPhone'i teenus Sotsiaalmeedia

Apple Business Chat on Apple'i sõnumsideteenus, mis on loodud ettevõtete ja tarbijate ühendamiseks, sarnaselt WhatsApp Businessile. IPhone'i (iOS) rakenduse Messages ja ettevõtte muude seadmete, näiteks iPadi ja iPod Touchi kaudu saavad kasutajad planeerida kohtumisi, tooteid tellida ja veebipõhiseid makseid teha Apple Pay kaudu. Lahendus on tuntud alates 2017. aastast, kuid Brasiilias hakati seda testima alles 2019. aasta juunis. Vaadake allpool kõike, mida peate selle funktsiooni kohta teadma.

Mis on iMessage iPhone'is? Vaadake, kuidas Apple Messenger töötab

Apple'i ärivestlusteenus fotofirmaga vestlemiseks: Divulgao / AppleApple'i ärivestlusteenus fotofirmaga vestlemiseks: Divulgao / Apple

Apple'i ärivestlusteenus fotofirmaga vestlemiseks: Divulgao / Apple

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Tutvuge Võrdle TechTudoga

Ärivestlus on ettevõtetele suunatud teenus, mis nõuab, et ettevõte registreeruks oma tegevuse lubamiseks Apple'is. Seda tüüpi kontakte pakkuvad ettevõtted kuvavad nupu „Sõnum”, näiteks Apple Mapsi asukohaloendis ja integreeritud iPhone'i otsingus: kasutaja peab vestluse alustamiseks puudutama ainult ikooni.

Üldiselt algavad teenindusteenused a bot, kuid sõltuvalt ettevõtte vajadustest ja olemasolust võivad need hõlmata ka inimametnikke. Apple hõlbustab suhtlemist funktsioonide kaudu, mis parandavad kohtumiste ja näost näkku konsultatsioonide ajastamiseks menüü- ja kalendrivaateid. Lisaks võimaldab Business Chat veebis tellimuste kiirendamiseks makseid teha otse iPhone'is Apple Pay abil.

IPhone'i vestlusteenust katsetatakse endiselt isegi Ameerika Ühendriikides, hoolimata sellest, et riikides, kus juba on võimalik näiteks Ameerika Apple Store'ist osta sõnumiga, on mitmeid suletud äripartnereid. Brasiilias on lahenduste saabumine endiselt pelglik: jäätisepood Bacio di Latte ja Porto Seguro Cartes on kaks vähestest, mis juba funktsionaalsust testivad.

Ärivestluse toega ettevõtteid saate otsida Apple Mapsist, Safarist, Sirist või Apple'i seadmete otsingutööriista abil.

Ärivestlus on integreeritud Apple Pay ja iPhone'i kalendriga Photos: Divulgao / AppleÄrivestlus on integreeritud Apple Pay ja iPhone'i kalendriga Photos: Divulgao / Apple

Ă„rivestlus on integreeritud Apple Pay ja iPhone'i kalendriga Photos: Divulgao / Apple

Mitte. Ärivestlusele pääseb juurde iPhone'is, iPadis ja iPodis, mille versioon on iOS 11.3 või uuem. Sõnumeid sünkroonitakse ka Apple Watchis ja Macis. Näiteks pole võimalik kasutada teenuseid Android-telefonist või Windowsi arvutist.

Kas hakkan oma iPhone'is ettevõttelt teateid saama?

Mitte. Apple'i teenused on loodud soovimatute ärikontaktide vältimiseks. Ainult klient saab vestluse algatada ja valida, millist teavet ettevõte teenuse osutamise ajal näeb. Lisaks, kui vestlus on suletud, ei jää kauplusele ega teenusepakkujale vestluse koopiat ning ta ei saa uusi kontakte luua, välja arvatud juhul, kui tarbija seda soovib.

Kuidas ärivestlusi tuvastada?

Kuigi rakenduses Messages on ärivestluse sõnumid segatud privaatsete vestlustega, on neid võimalik välimuse järgi eristada: aknal on ettevõtte visuaalne identiteet, isikupärastatud logo ja värvid, ettevõtte bränd on alati ekraani ülaosas.

Apple Business Chati vestlusel on ettevõtte foto visuaalne identiteet: Divulgao / AppleApple Business Chati vestlusel on ettevõtte foto visuaalne identiteet: Divulgao / Apple

Apple Business Chati vestlusel on ettevõtte foto visuaalne identiteet: Divulgao / Apple

Mis vahe on WhatsApp Businessil?

Apple'i teenus jagab sama ettepanekut nagu WhatsApp Business, kuid see on rohkem seotud privaatsusega: WhatsApp võimaldab ettevõtetel luua kontakte klientidega ja pääseda juurde sõnumite täielikule ajaloole.

Apple'i teenus töötab kõige paremini ka iOS-is: pole vaja täiendavaid rakendusi alla laadida, see salvestab kohtumised otse iPhone'i kalendrisse ja võimaldab teil maksta biomeetriliste ostude ja teenuste eest Apple Pay kaudu. Nii ei pea ettevõte maksete vastuvõtmiseks küsima teie kaardi üksikasju.

Teisest küljest ei tööta Business Chat Androidis ja Brasiilias on nende kättesaadavus endiselt piiratud. Peale selle pole ühtegi tuntud WhatsAppi funktsiooni, mida ettevõte saaks kasutada ka äriversioonis, näiteks olek ning hääl- ja videokõned.

WhatsApp Business saabus esmakordselt Androidile ja alates 2019. aasta aprillist saab seda kasutada ka iPhone'is.

Kuidas on minu ettevõttes Apple'i teenus?

Pean registreeruma veebis Apple'i veebisaidil (https://register.apple.com/business-chat) ja taotlema juurdepääsu Business Chatile. Registreeruda saavad ainult ettevõtte seaduslikud eestkostjad. Teiselt poolt on need teenused saadaval teenuseplatvormide kaudu, mis Brasiilias teenuseid sisse tellivad. Apple'i samal lehel on nimekiri partneritest, kes saavad oma ettevõtte jaoks kasutada vestlustööriista.

macOS: viis esiletõstmist Apple'i uutest arvutite ja sülearvutite süsteemidest

macOS: viis esiletõstmist Apple'i uutest arvutite ja sülearvutite süsteemidest