"Apple Campus 2" saab ametliku nime Apple Park ja see on töötajatele avatud aprillis [atualizado]

"Apple Campus 2" saab ametliku nime Apple Park ja see on töötajatele avatud aprillis [atualizado]

Apple kuulutas täna välja ametliku nime "Apple Campus 2", mille uus peakorter ehitatakse Cupertinosse kosmoselaeva kujul: kohtuge Õunapark.

Apple Park asub koduks enam kui 700 000 ruutmeetril enam kui 12 000 töötajat alates Maast, et hakkan seda hõivama aprillis. Kogu "rändamise" protsess võtab ettevõtte hinnangul kuus kuud aega. Ülejäänud töö jätkub vahepeal.

Apple Parki ĂĽksikasjad

Ehkki see hoone on hiiglaslik, on see energiatarbimise mõttes üks tõhusamaid maailmas. Kogu "kosmoselaeva" katus, täielikult kumera klaasiga ümbritsetud hoone, on kaetud 17-megavatise päikesepaneeliga.

Üheksa kuud aastas võimaldab hoone loomulik ventilatsioon töötada ilma kütte või kliimaseadmeta.

Steve Jobs'i teater

Apple ei raiska võimalust austada oma peamist kaasasutajat ülikoolilinnaku mitmetes olulistes kohtades, ka seetõttu, et ta on üks suurimaid projekti loojaid.

Helistas Apple Park Auditorium "Steve Jobs'i teater" ("Steve Jobs'i teater"). See teadaanne on kasulik, et ennustada, milline saab olema Jobssi 62. sünnipäev 24. veebruaril.

Steve Jobs Theatre (Steve Jobs Theatre) Apple Parkis

Maa-alune auditoorium mahutab elegantselt sissepääsu klaasist silindrisse, mille kõrgus on 6 meetrit ja läbimõõt 50 meetrit ning katus on valmistatud täielikult süsinikkiust. 1000 inimest. Ta jääb "künkale", kust avanevad kaunid vaated kogu Õunapargile.

Steve'i nägemus Apple'ist ületab tema aja meiega kaugelt. Ta soovib, et Apple Park oleks põlvkondade vältel innovatsiooni keskus, ütles ta. Tim Cook, Apple'i praegune tegevjuht. Töökohad ja aiad on loodud selleks, et inspireerida meie meeskonda ja tuua kasu ka keskkonnale. Ehitasime maailma kõige energiatõhusama hoone ja kogu ülikoolilinnakut toetab taastuvenergia. "

Steve on õnnelik ja inspireeritud California maastikust, selle valgusest ja laiusest. See on tema lemmikkoht mõtlemiseks. Apple Park haarab seda vaimu väga hästi, teatas viva Laurene Powelli töökohad. "See särab, nagu kindlasti juhtub Apple, selles eredalt kujundatud ülikoolilinnas."

Steve investeeris palju oma energiat elulise ja loomingulise keskkonna loomiseks ja toetamiseks. Oma ülikoolilinnaku kujundamise, kavandamise ja loomisega tegeleme sama entusiasmi ja kujunduspõhimõtetega, mis meie tooteid iseloomustavad, ütles Jony Ive, Apple'i disainidirektor. Ülimalt keerukate hoonete ühendamine avatud parkidega loob inimestele väga avatud keskkonna, et nad saaksid koos töötada, koostööd teha. Meil on väga hea meel, et saame aastate jooksul teha koostööd sensatsioonilise arhitektuuribürooga Foster + Partners.

Pärast nii palju mitteametlikke videoid, mille jäädvustas droon, see on esimene Apple'i ametnik:

Pidage meeles, et erinevalt sellest, mis toimub praeguses peakorteris 1 Infinite Loop'is, on Apple Park ametlik kĂĽlastuskeskus Apple Store'i ja kohvikutega.

Seal töötavatel töötajatel on see olemas Spordikeskus ligi 10 000 ruutmeetrit, võistlusrajad, orhideed ja palju muud, lisaks teadus- ja arendustegevuse (R&D) struktuurile "kosmoselaeva" ümber.

Kogu ülikoolilinnakus levib rohkem kui 9000 põlispuud, mis on põuakindlad.

MM VI ringreis, tule! Jääge siia, sest teatame peagi koos lugejatega Silcio orgu oma järgmise reisi üksikasjad.

Uuenda 23.02.2017 s 9:16

Mõni aeg tagasi teatas Apple, et hoone 1 Infinite Loop jätkab nüüd tegevust pärast Apple Pargi avamist 100% ja koondab sinna kõik haldus- / finantsosakonnad.

Teoreetiliselt hõlmab see ka tegevjuhi ametit Tim Cookkuid mitte: Apple'i tegevjuht kinnitas eile San Francisco kroonika Peate viima oma kontori uude ülikoolilinnakusse, isegi kui te pole veel otsustanud, millal täpselt kavatsete seda teha.

Ma ei tea sinust, aga teen sama.