“Apple Car” müüb 2,7 miljoni dollari eest – kuid see pole teie arvamus

See on õige, mida lugesite: saate nüüd a “Apple Car” (või tegelikult selle funktsionaalne koopia) helistamiseks … nii kaua kui teil seda on 2,7 miljonit dollarit anna suppi ümber.

Aga ei, me ei räägi müütilisest Apple’i nutiauto prototüübist, mida keegi ei tea, kas see on kunagi olemas olnud või mitte.

Siin müüdavad tükid on a Porsche 935 K3 alates 1979.

aastast kohandati seda 1980.

hooajal Apple’i sponsoreeritud võistlusauto koopiaks.

Segaduses? Lubage mul selgitada: 1970.

aastate lõpus hakkas Steve Jobs, kes oli siis autospordihuviline, arendama võistlusautode sponsoreerimise ideed.

Nii ka läks: 1980-ndatel (ja ainult temal) Porsche Dick Barbour Racing, mida sponsoreeris Apple, tegi ringraja ajal häid saateid: ta sai seitsmenda koha 12 tundi Sebringit ja võitis palju fänne 24 tundi Le Mansi – ka pärast võistluselt lahkumist 13 tunni pärast.

Algne võistlussõiduk on endiselt olemas, seda väärt 10 miljonit dollarit ja kuulus kollektsionäärile nimega Adam Corolla (heh).

Siin müügil olev tükk on, nagu juba öeldud, originaali tegeliku koopia: sellel on kõik vikerkaareteemalised kleebised (mis tol ajal oli Apple’i allkiri), mõni „Apple Computer” kiri ja tagaküljel hoiatus.

: “Ära peta Apple Autosid” („Ärge häirige Apple Autosid”).

Huviliste jaoks on sõiduk Miamis ja seda saavad osta duPont Registry edasimüüjad 499 tuhat dollarit (~ 2,75 miljonit dollarit).

Kui kaotate ilu, ostke kindlasti ka uus Porsche CarPlay raadio, mis täiendab sisemist ilmet.

?

iMore’i kaudu