contador gratis Saltar al contenido

Apple, Cisco, Aon ja Allianz pakuvad koos ettevõtetele küberriski juhtimise lahendusi

Apple, Cisco, Aon ja Allianz pakuvad koos ettevõtetele küberriski juhtimise lahendusi

Partneritega Cisco, Aon ja Allianz, seda Apple teatas täna uuele küberriskihalduslahendusele ettevõtetele.

Lahendus on tugevuste segu, mis koosneb küberküberkindluse hindamise teenustest, Cisco ja Apple'i turvalisest tehnoloogiast ning Allianzi küberturbekindlustuse võimalustest. Selle uue lahenduse eesmärk on aidata organisatsioonidel hallata ja kaitsta end seotud küberruumi riskide eest lunaraha ja muud ohud, mis on seotud pahavara kõige tavalisem, millega ettevõtted tänapäeval silmitsi seisavad.

Pressiteate kohaselt suurenevad küberturvalisuse riskid ja küberohtudest tulenevad kahjud kaaluvad üles investeeringud IT-turvalisusesse. See asjaolu koos küberkindlustuse vähese kasutuselevõtuga kreekerid alati aktiivne killustatud turvatehnoloogia turul ja turbepädevuste puudumisel, põhjustades raskusi, millest peavad paljud organisatsioonid aru saama, ja riskide tõhusat haldamist.

Seega kavatsevad partnerid selle uue lahendusega katta ettevõtte küberkaitse peamised mõõtmed. Selle pakkumise põhielemendid on järgmised: küberkindluse hindamine (Küberjulgeoleku spetsialistid hindavad huvitatud klientide küberturvalisust ja soovitavad võimalusi nende küberturvalisuse parandamiseks), küberruumi kindlustus (eeldusel, et nad kasutavad Cisco lahendusi ja Apple'i tooteid ning nad kontrollitakse, kas nad vastavad kasutusjuhistele) ja juhtumitele reageerimise teenus (organisatsioonil on juurdepääs Cisco ja Aoni vahejuhtumite reageerimise meeskondadele, kui need tekivad pahavara).

Järgmine on kommenteeritud avaldus:

Ciscos on turvalisus väga oluline kõige jaoks, mida teeme. Korporatiivsete turbejuhtidena teame, et digitaalses maailmas peab turvalisus olema ülimuslik ja meie integreeritud turbearhitektuur vähendab klientide turvalisuse rünnaku alla sattumise üldist riski. lunavara ja pahavara. Cisco turvatehnoloogia on uute terviklike riskijuhtimislahenduste jaoks hädavajalik ja pakume põnevusega oma klientidele muid olulisi eeliseid, pakkudes suuremaid võimalusi küberkindlustuseks.

Chuck Robbins, Cisco president ja tegevjuht.

Iga ettevõtte kaitsmisel küberrünnakute eest mängib olulist rolli tehnoloogia tarnijate valik. Sellepärast lõi Apple algusest peale ohutust silmas pidades tooteid ja see on üks paljudest põhjustest, miks ettevõtted kogu maailmas valivad meie tooteid oma äri parendamiseks. IPhone, iPad ja Mac on parimad töövahendid, pakkudes parimat kasutajakogemust maailmas ja tugevaimat turvalisust. Meil on hea meel, et kindlustussektori juhid teavad, et Apple'i tooted pakuvad parimat küberruumi kaitset ja et meil on võimalus aidata muuta küberruumi kindlustus klientidele kättesaadavamaks.

Tim Cook, Apple tegevjuht.

Ransomware evolutsiooniriskid, mis mõjutavad ettevõtte kõiki tasandeid. Organisatsioonid peavad seda riski juhtima nii tehnilisest kui ka rahalisest vaatenurgast. See terviklik lahendus pakub klientidele integreeritud lähenemist riskidele lunavara. Saame klientidele anda juhiseid selle kohta, milliseid kaitsemeetmeid, ressursse ja küberprotsesse tuleb nende küberhoiaku parandamiseks rakendada. See täiustatud küberhoiak võimaldab neil küberkindlustuse eest laiemalt kaitsta.

Jason Hogg, Aon Cyber ​​Solutions tegevjuht.

Ennetav analüüs koos uusima tehnoloogiaga loob ideaalse kaitse praeguste rünnakute vastu lunavara ja pahavara. See strateegiline liit Aoni, Apple'i ja Ciscoga võimaldab meil pakkuda unikaalseid lahendusi ettevõtetele, kes kasutavad seda integreeritud platvormi riskide juhtimiseks ja lõpuks võitluse tugevdamiseks kõrgetasemeliste ohtude vastu.

Bill Scaldaferri, AGCS North America president ja tegevjuht.

et: turvalisus pole kunagi eriti valus.