Apple eemaldas Hiina App Store’ist ĂĽle 700 rakenduse

Jätkake koristamist Rakenduste pood Hiina, Apple eemaldati 718 teie poes olevad rakendused, mis ei vasta ettevõtte juhistele – mõned neist näiteks suurettevõtetelt Sogou (riigis Google’i otsingumootori alternatiiv).

Põhineb Telegraaf, Eemaldas Apple selle rakenduse pärast seda, kui arendaja avaldas värskenduse ilma ettevõtte kontrollisĂĽsteemi (mis peab nõustuma muudatustega) muutmislogi tarkvara), et kontrollida, kas värskendus on seaduslik ja tõrgeteta. Uudis ilmus päev pärast seda, kui arendaja jagas App Store’i rakendatud “trikki”, mõned (head) ohtlikud.

See kĂĽsimus ei puuduta ainult Hiina App Store’i; 2017. aastal keelas Apple arendajatel kasutada SDK-d, mis võimaldaks neil rakenduse koodi eemalt muuta, ilma et oleks vaja Apple’ile uusi järkusid tarnida.

Lisaks Sogou otsingumootorile ĂĽhine kauplemisplatvormi rakendus Pinduoduo (sarnane Grouponi Brasiiliasse) eemaldati ka Hiinas Apple’i poodidest.

Nagu me ĂĽtlesime, pole see esimene kord, kui iOS-i rakendust “puhastatakse”: mullu juulis eemaldati poest mitu VPN-i rakendust ja kuu hiljem keelati rakenduse kaudu enam kui 25 000 ebaseaduslikku mängurakendust. Hiina pood.

AppleInsideri kaudu