IGRE

Apple eemaldas YouTube’i iOS 6-st YouTube’i

Apple on kinnitanud, et iOS-i järgmises värskenduses, operatsioonisĂĽsteemis, mis toetab iPhone’i, iPadi ja iPod Touchi, pole eelkonfigureeritud rakendusi, mis hõlbustaksid juurdepääsu Google’i videoteenusele YouTube.

Sel esmaspäeval on saadaval iOS 6 beetaversioon, kus on võimalik kinnitada õunatootja valikut, kes teeb sama ka Google Mapsi jaoks, asendatuna rakendusega ise.

Mõlema teenuse Google’i rakendustel on õigus eelinstallida Apple’i mobiilsele platvormile alates nende käivitamisest 2007. aastal. Mõlemad on sama värskendusega oma staatuse kaotanud, kuigi siiani olid teada ainult Google Mapsist “lahkumised”, nagu juunis kirjeldati uues operatsioonisĂĽsteemi esitluses funktsioone- alternatiivsed funktsioonid, mis seda asendavad.

Apple’i enda selgituse kohaselt on tootja litsents kasutada rakendust, mis hõlbustab brändi seadmes juurdepääsu YouTube’ile, ja seega ei jää see uude versiooni. Nagu rõhutas ettevõte, millele viitavad mitmed rahvusvahelised saidid, on juurdepääs endiselt võimalik brauseri kaudu ja koheselt ka Google’i arendatava rakenduse kaudu, mis on saadaval iOS-i rakenduste poes.

Apple’i mobiilse operatsioonisĂĽsteemi versioon 6 peaks ilmuma sĂĽgisel. Mõned kuulujutud kinnitavad, et ametlikule turule toomisele eelneb uue iPhone’i esitlus.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH