Apple Fifth Avenue töökohad New Yorgis peavad selle semestri lõpetama

Apple Fifth Avenue töökohad New Yorgis peavad selle semestri lõpetama

Oleme tagasi rohkemate uudistega seoses Apple’i poodidega kogu maailmas. Ja ĂĽks seotud uudiseid – võib-olla – kõige ikoonilisem. Jõuame uudiste juurde!

Töö lõpp Apple Fifth Avenue’l

Töötas 2018. aasta detsembris Apple Fifth Avenuel | Foto: Victor Elihimas

2017. aasta keskel kommenteerisime, et New Yorgi (ja võib-olla ka maailma) kuulsaima kaupluse renoveerimine võiks lõpule jõuda oktoobris / novembris. Selle põhjuseks oli asjaolu, et kohapeal oli silt, mis seda ütles. Jah, kellegi teise põhjusel tähtaegadest kinni ei peetud (ükski töö polnud ju õigeks ajaks valmis).

NĂĽĂĽd ĂĽtleb Boston Propertiesi tegevjuht John Powers (General Motorsi hoone kaasomanik, kus kauplus asub), et pood peab sel semestril valmis olema – see avaldus tehti ettevõtte finantskonverentsi ajal, nagu teavitas Otsige Alfat.

Apple’i ajutine pood New Yorgis | Foto: Victor Elihimas

Vahepeal jätkas Apple ajutise kauplusega kõrvalmajas. Ilmselt võtab Apple selle koha pealt lahkudes Under Armouri üle.

Nagu me juba teavitasime, kahekordistub Apple Fifth Avenue (2972 kuni 7153 ruutmeetrit) – eeldatavasti raadio Beats 1 stuudioõigustega. Ruumi renoveerimine algas 2017. aasta jaanuaris – see tähendab, et tööd oli rohkem kui kaks aastat. ?

Apple Michigani avenĂĽĂĽ muudab omanikku

Mitte kaua aega tagasi avati Chicagos ĂĽks ilusamaid Apple’i poode. See koht pole siiski Apple’i päralt: ettevõte sõlmis 15-aastase lepingu – mis õigustab enam kui 80 miljoni USA dollari suurust koguinvesteeringut sellise ilusa ehitise ehitamiseks.

Idee andmiseks maksab ettevõte 2018. aastal ruumi omanikule Walton Street Capitalile vähemalt 2,5 miljonit USA dollarit – väärtus, mis tõuseb lepingu kehtivusaja jooksul 10% aastas, nagu teatas Chicago Craini äri.

Apple Michigani avenĂĽĂĽ

Pean silmas endisi omanikke: Walton Street Capital ostis ruumi 2017. aasta augustis 360 miljoni dollari suuruse tehinguga (mis hõlmas ka kõrval asuvat 35-korruselist kontoritornit N. Michigan Ave, 401); Mõni kuu hiljem mĂĽĂĽs ta aga poe ja ojapinna, mis on praegu renditud Shoreline Sightseeingile, mis pakub laevareise Chicago jõel ja Michigani järvel – kontoritornid jäävad tema käsu alla. Hind? 79 miljonit dollarit.

Real Capital Analyticsi (New Yorgi uurimisfirma) andmetel maksab Invesco ruutjalga eest 3900 dollarit ruutjalga kohta, mis teeb sellest Chicago kõige kallima kinnisvara müügi.

Melbourne Imbroglio

Nagu me siin rääkisime, kavatseb Apple ehitada Melbourne’is (Austraalias) Föderatsiooni väljakule uue poe – vastupanule vastava ja muudetud kava. Idee oli, et ehitustööd peaksid algama 2019. aasta alguses, kuid kõik lĂĽkkus lõpuks aasta võrra edasi pärast seda, kui kaks Apple’iga lepingut haldavat ministrit projektist eemaldati.

Uus Apple Federation Square'i projekt Austraalias Melbourne'isUus Apple Federation Square’i projekt Austraalias Melbourne’is

NĂĽĂĽd tehakse uusi jõupingutusi Yarra hoone lammutamiseks, kuhu rajatakse uus Apple’i pood. Taotluse esitas väljaku administratsioon, väites, et lammutavad hooned ei sobi kokku ĂĽhegi muu ehitusprojektiga kui tallid. Siiski on kriitikuid, kes väidavad, et valitsus teeb seda kõike kiirustades hoone lammutamist, enne kui selle ajaloolise väärtuse tõttu tunnustatakse võimalust – see takistab lammutamist.

Koht oli kuni viimase ajani ajutise perekondliku kaitse all; Varsti arutatakse piirkonna võimaliku alalise kaitse ĂĽle, mis võib Apple’i plaanid lõplikult häirida.

Ilmselt juhtub asju seni, kuni pood paberi täielikult maha jätab. Või mitte.

AppleInsideri kaudu; Maci sektsioon: 1, 2