contador gratis Saltar al contenido

Apple Forest: San Franciscoga sama suur ala loob töökohti, säästvaid materjale ja loodushoidu

Apple Forest: San Franciscoga sama suur ala loob töökohti, säästvaid materjale ja loodushoidu

Umbes kaks aastat tagasi ostis Apple Maine'i ja Põhja-Carolina osariikide metsadest kokku San Francisco linnast suuremat maad ligi 15 000 hektarit ja moodustas partnerluse valitsusväliste organisatsioonidega Kaitsefond teadlikult uurida oma ressursse, kasutades metsa uuendamise puitu toodete pakendamiseks ja sisemisteks toiminguteks. Idee on töötada viisil, mis kaitseb biomeetri osi ja aitab kohalikku kogukonda, tuues töö ja jätkusuutlikkuse naaberperedele.

Mets

Kaitsefond on nüüd jaganud andmeid ja statistikat Kolmnurga äriajakiri mis annab teile idee selle algatuse toimimisest. Ja arvake ära, asjad on läinud arvatust paremini: valitsusväliste organisatsioonide sõnul on mõlema metsa toodang 2015. aastal moodustanud umbes 30% Apple'i paberist ja pakkematerjalist; sel aastal 13 000 tonni puidu taasmetsastamine töödeldakse ümber kastideks, kottideks ja ümbristeks.

Keskendudes konkreetselt Brunswicki metsale Põhja-Carolinas, mis moodustab umbes 10% Apple'i kogupindalast, teatas MTÜ, et lähiümbruses loodi rohkem kui 30 töökohta teadusuuringute, maa ettevalmistamise, istutamise ja koristamise valdkonnas. Üldiselt ületab töökohtade loomine ettevõtte esialgsed ootused.

Pealegi, samas metsas, rohkem kui 185 000 puud liik, mis on varjupaik haruldastele ohustatud liblikaliikidele. Kaitsefond väidab ka, et läheduses on veel kuus ohustatud liiki, kes on leidnud peavarju Apple'i konserveeritud aladel.

Keskkonnakaitse = nii planeedi kui ka majanduse jaoks. Veel üks näide meie tööst koos @ConservationFnd-iga.

Nagu eespool näha, jagab Apple keskkonna-, poliitiliste ja sotsiaalsete algatuste asepresident Lisa Jackson uhkeid uudiseid oma Twitteri kontol. Kuigi see pole see, mis näeb probleemi juuri (pole sõnade tahet, palun), on hea näha, et keskkonna säilitamise tunne, nii et Steve Jobs'i omadused Apple'is ei kao ja võib olla isegi teistele ettevõtetele eeskujuks.

(AppleInsideri kaudu)