Apple Glass? 2020. Apple Car? 2023-25 ​​- Ming-Chi Kuo kihlvedu

Kui kuulujutud on suured, võime eeldada, et need tulevad tunnustatud analĂĽĂĽtikult Ming-Chi Kuolt, kes töötab nĂĽĂĽd TF International Securitiesis. Seekord rääkisid tulevase Apple’i projekti arendajad meile natuke kahest Apple’i tootest, millest räägitakse palju, kuid mis on tegelikult vähetuntud: “Apple Car” See on “Apple Glass”.

Kuo sõnul toob Apple turule auto oma kaubamärgi all – hajutades taas kuulujutud, et hiiglane ĂĽhendab jõud teiste tootjatega autonoomsete autode osade ja komponentide tootmiseks – mingil hetkel. aastatel 2023–2025. Kuo jaoks on Apple’i auto “järgmise tärniga toode” ja see peaks tähistama muutust autoturul, nii nagu iPhone mõjutas nutitelefonide turgu 2007. aastal.

Analüütikud esitavad neli põhjendust sõidukite olulisusele, mida Apple peaks turule tooma, alates „suurest asendamisvajadusest“ ja uuest tehnoloogiast autotööstuses kuni „riistvara, tarkvara ja teenuste parema integreerimiseni“ kui selle sektori konkurendid. elektrooniline.

Loodame, et Apple Car, mis tuleb tõenäoliselt turule aastatel 2023–2025, saab ettevõtte järgmiseks tähetooteks. Selle põhjused on järgmised:

  1. Autosektoris on tekkimas tohutuid nõudmisi asendamise järele, mis on uue tehnoloogia abil uuesti määratletud – kĂĽmme aastat tagasi oli see juhtum nutitelefonide tööstuses sama;
  2. Apple’i peamised tehnoloogilised eelised (näiteks AR) võiksid auto uuesti määratleda ja Apple Autosid teiste tootjate toodetest eristada;
  3. Apple’i teenused kasvavad märkimisväärselt, sisenedes Apple Cariga suurele autode finantsturule;
  4. Apple suudab riistvara, tarkvara ja teenuseid paremini integreerida kui praegused konkurendid tarbeelektroonikatööstuses ja potentsiaalsed konkurendid autotööstuses.

Kui arenduses on mõni sõiduk, on see tõenäoliselt Apple’i populaarse projekti „Titan” tulemus, mis on kestnud vähemalt aastast 2014. Pärast palju piinlemisi, juhtimisprobleeme ja sisemisi konflikte näib tolm lõpuks puhtaks läinud. selle Apple’i arendusmeeskonna eest, mida praegu juhib Bob Mansfield, ettevõtte endine juht, kes on pensionile jäänud.

“Apple Glass”

Nagu ma ĂĽtlesin, viitab Kuo peale autode ka projektidele “Apple Glass”, väidetavalt Apple’i liitreaalsuse prillid ja tarbijate poolt kauaoodatud, kuid ka silmapiirile kaduvad.

Analüütikute sõnul on projekt pooleli ja on võimalik, et selle käivitamine toimub kahe aasta pärast, aastal 2020. Sest 9 kuni 5 Mac, see on mõistlik, kuna Apple on ARKitiga AR-tarkvara juurutamise nimel kõvasti tööd teinud ja järgmine loogiline samm oleks tutvustada sellele kogemusele vastavat riistvara.

Kuigi see ei lähe nende omaduste kohta nii ĂĽksikasjalikult kui võimalik stringid Apple’ilt analĂĽĂĽsib Kuo, et ettevõte plaanib olemasolevate toodete kasutajaliidese uuesti määratleda, pakkudes objektiivi kaudu lubatud täielikku AR-i kogemust.

· • ·

Kuo analĂĽĂĽsi põhjal on Apple’i kaks suurprojekti eeldatavasti mõne aasta jooksul, mida on seni lähitulevikus raske mõista. Kui aga kuulujutud osutuvad tõeks, on eriti projekt “Titan” terve kĂĽmnendi – võib-olla kõige pikem Apple’i välja töötatud projekt. See pole mitte vähem.

MacRumorsi kaudu

Table of Contents