Foxconn alustab uue iPhone'i testimist Indias

Apple hakkab Indias tootma miljard dollarit –

Võib öelda, et vaatamata Apple'i turule Indoneesias ndia pole kasvanud ootuspäraselt (veel), Cupertino hiiglaste ja riigi vahelised suhted on positiivselt tugevnenud, nii et sellest saab peagi Ma tootmisbaas. Nüüd on see suhe Apple Investmentsiga saavutanud uue verstaposti Miljard dollarit piirkonnas töötlevas tööstuses. Teave on India aeg.

Aruande kohaselt Foxconn saab Apple'i hiiglasliku investeeringu peamiseks saajaks riigis, kuna ettevõtte eesmärk on laiendada iPhone'i ekspordipotentsiaali "Valmistatud Indias" rohkemate riikide jaoks, mis on kooskõlas eelmise aasta juulis alanud sarnase liikumisega, kui Indias toodetud iPhone 6s ja 7 hakati Euroopa riikides eksportima ja müüma.

Apple ei võiks India investeeringute suurendamise põhjused olla selgemad: kaubandussõda Ameerika Ühendriikide ja Hiina vahel. Nagu teatame, on Ma peamised tooted Valge Maja uued tariifieesmärgid, võimalusega, et need tõusevad aasta lõpuks veelgi.

Hiina vastas asuvat rada mööda teatas India valitsus mõni kuu tagasi oma legaalsest kergendamisest välismaiste ettevõtete asutamisel riigis; varem pidi iga tarnija teisest riigist, kes soovis Indias uusi uksi avada, toota vähemalt 30% oma toodetest kohapeal. See aga muutus selle aasta juulis, kui teatati, et ettevõte võib muude hüvede hulgas ka maale elamiseks investeerida välismaistesse otseinvesteeringutesse vähemalt 200 miljonit USA dollarit.

Teisest küljest pole teada, kas kõik need investeeringud aitavad tegelikult kaasa Ma müügi suurenemisele riigis, sest lõppude lõpuks on probleemiks kõrged hinnad iGadgets võrreldes teiste tootjate toodetega. Investorite sõnul kaalus Apple pikas perspektiivis muudatusi ja kohtles Indiat "pigem kui tootmiskeskust kui olulist turgu".

läbi Maci kultuse | pilt: fotosunny / Shutterstock.com