contador gratis Saltar al contenido

Apple hakkab tootma originaalseeria autorilt "Sick of Love", kuid kaotas vaidluse HBO-ga uue sarja jaoks J.J. Abrams

Kumail Nanjiani dan Emily V. Gordon, dari seri Apple asli

Ühel päeval allkirjastasid Cupertino juhid teise lepingu oluliste Hollywoodi nimede ja prestiiži toomiseks nende (üha suurema) sisu valdkonda.

Täna Tähtaeg teatas, et Apple sõlmis lepingu uue niinimetatud originaalsarja tootmiseks "Väike Ameerika" ("Pequena Amrica"), mille on teinud paar Kumail Nanjiani (sarjast "Silicon Valley") ja Emily V. Gordon praegu nomineeritud Oscarile parima originaalse stsenaariumi eest eduka komöödia "Doentes de Amor" eest. Stsenaristi Lee Eisenberg võtab üle showrunner huvi.

Kumail Nanjiani ja Emily V. Gordon, algsest Apple'i seeriast

Sarja on kujutatud antoloogiana (st jutustatakse igal hooajal erinevat lugu), mis keskendub "Ühendriikidesse saabuvate sisserändajate väikeste ja kollektiivsete portreede maalimisele ja seega ka riigi enda portreede maalimisele". Poole tunni peatükk kirjutatakse ajakirjades avaldatud sisserändajate aruannete põhjal Eepiline, mille toimetajad Joshuah Bearman ja Joshua Davis tegutsevad selles sarjas peaprodutsentidena.

Tootmis- või vabastamiskuupäeva kohta pole täpsemat teavet, kuid on kindel, et Apple teatab esimesena uudistest, kui need ilmuvad.

Teisest küljest on hea meeles pidada, et mitte kõik Ma projektid ei vasta tõele: hiljuti teavitasime, et Cupertino oli HBO-ga vastuolus uue sarja saamise õigustega. J.J.Abrams, Hollywoodi kuldpoiss sellise lavastuse taga "Kadunud" ja "Westworld", peale filmide nagu "Tähesõjad: ärkamine". Kuid selles lahingus alistati Apple.

Vastavalt Hollywoodi reporter, Valis Abrams järgmise sarja jaoks ristimiseks traditsioonilise kaabelkanali, mis ristiti kui "Demimonde" Seda kirjeldatakse kui "ulmefilmi lõplikku ja viimast fantaasiadraamat" tüdruku kohta, kes veetakse teise maailma, kus ta peab võitlema rõhuva ja kohutava jõu vastu.

J. J. AbramsJ. J. Abrams

Ilmselt ei meelitanud teadete kohaselt filmitegijaid HBO-sse üksnes raha, vaid Abrams oli kanali kohtlemisest muljet avaldanud. "Westworld" ja seetõttu eelistab ta müüa õigusi uutele sarjadele (mille ta on pärast seda ise teinud ja kirjutanud isiklikult) "Äärealad", 2008. aastal) Apple'i miljonäripakkumise arvelt.

Lisaks võib Apple oma seeriaettevõtlusele põhjustada muid suuri kahjusid. Stsenarist ja produtsent Bryan Fuller, vastutab selliste näituste eest nagu "Hannibal", "Ameerika jumal" ja "Star Trek: avastus", lahkudes tootmisest taaskäivitama sarjast Erakordne lugu, kus see funktsioneerib showrunner.

seda Hollywoodi reporter väitis, et Fulleri lahkumine oli sõbralik ja ajendatud loomingulistest erinevustest: raporti kohaselt oli produtsendil visioon sarjast, mis oli kõige lähemal jõhkrale keskkonnale "Must peegel", samas kui Apple eelistab midagi lähedasemat originaalseeria optimistlikule atmosfäärile.

Juhuslikult on see paradigma, mida Ma järgib kogu oma lavastusega: ilmselt ei näe me Cupertinos väga raskeid, raskeid ega täiskasvanutele mõeldud lugusid. Mis võib olla hea või süst jalas. Vaatame, milles see seisneb.

kaudu 9to5Mac: 1, 2; Õunamaailm täna