Apple hakkas eraldi müüma iPad Pro 18W laadijat

Näib, et Apple on täna tellinud müüa kõik tooted ja tarvikud, mis peaksid veel sel aastal saadaval olema (noh … peaaegu kõik).

Pärast MacBooks Airi ja Maci mini ning iPhone XR-i läbipaistvaid katteid hakkas Apple müüma 18W USB-C seinalaadija – siiani saab seda ainult ühe uue iPadi plusside ostmisel.

Apple 18W USB-C laadija

See uudsus on oluline, sest praegu on see Apple’i kõige taskukohasem seinalaadija, mis pakub iPhone’ile kiiret laadimist – MacBooki laadija tõttu. [Air/Pro] hind on palju kallim; selleks peate siiski investeerima Lightning’i USB-C-kaablisse (mis peaks MFi versiooni jõudma eeldatavasti 2019. aasta alguses), kuna laadijaga pole kaasas ühtegi tüüpi kaablit.

Apple 18W USB-C laadija

Apple märgib, et laadija ühildub kõigi seadmetega, mida saab laadida USB-C kaudu, kuid selle jõudlus on optimeeritud uue iPad Pro 11 ja 12,9 tolli laadimiseks.

Neid tarvikuid müüakse juba Apple’i veebipoodides üle kogu maailma, igal neist on oma piirkondlik pistik; Brasiilias maksab see 220 R $ ja plaanitakse tarnida kahe või kolme nädala jooksul.