Apple hakkas maksude vältimiseks Indias iPhone 6s ja 6s Plus kokku panema

Suundumus algas iPhone SE-st ja nĂĽĂĽd on see arenev: as The Economic Times, Apple alustas tootmist iPhone 6s ja 6s Plus sisene ndia.

See samm on Apple'i selge katse päästa: mõni kuu tagasi oli India üks peamisi turge Maas ja ka üks suurema kasvupotentsiaaliga turge, asutades alles kaks kuud pärast viimast omataolist muudatust elektrooniliste seadmete uue maksutõusu. mida imporditakse, mis tõstab määra 15–20%. Nutitelefonide kohapeal tegemisel on Apple sellest impordimaksust vabastatud.

On hea tõdeda, et iPhone 6s ei ole valitud juhuslikult: järgides iPhone SE jälgedes, on peaaegu kolme aasta vanusel mudelil näha areneval India turul suurt müügipotentsiaali. Bangalores asuv Wistroni tehas toodab juba mudeleid Indias kokku pandud, kuid mitte täies hoos, jõuab see müüki riigis "varsti", ilma kindla kuupäevata ja Apple peab selle perioodi jooksul ikkagi importima mitu 6-ühikut, mida müüakse India territooriumil.

Neile, kes võivad olla põnevil, on oluline meeles pidada ka seda, et muudatusega ei kaasne iPhone 6s / 6s Pluss hinnalangust, isegi majandus jääb ainult Apple'i sularahas. See kestis kuni septembrini saabumiseni ja Apple esitles uut iPhone'i, alandades hindu olemasolevatelt (nagu tavaliselt).


iPhone 6s ja 6s Plus

iPhone 6s / 6s Plus

alates Apple

Hinna kuvamine: alates R $ 2249,10Hind lisatud: hinnaga 12x R $ 208,25Värv: hõbe, kuld, ruumihall ja kuldroosVõime: 32 GB või 128 GBVäljalase: September 2015

Boto - ostke kohe

The Verge'i kaudu