Apple hĂĽvitab kasutajatele ebaõige juurdepääsu eest iTunes’i kontodele

ITunes’i kasutajad, keda kahtlustatakse kolmandate isikute rĂĽnnakutes oma kontodele, hakkavad Apple’ilt hĂĽvitist saama pärast seda, kui on näinud nende liiga kulutatud krediidi tagastamist.

Selle teabe töötas välja rahvusvaheline meedia, näiteks C | Net, mis tsiteerib The Global Maili avaldatud artiklit, kus esimesed klientide kaebused tulid mõni aeg tagasi tagasi. Väidetavalt rohkem kui aasta.

Sama allika sõnul näevad kasutajad – kes on näinud oma krediiti ebaõigesti rakendatud kolmandate osapoolte ostude puhul – ka isikuandmeid (sh PayPali mandaate), mida kasutati ja muudeti ilma nende nõusolekuta, vahepeal ettevõtted asendama.

Juhtumit ei kinnitanud aga tootja, kes otsustas selgituse taotlusel välja anda avalduse, mis tagab ainult selle, et “võtaks kõik vajalikud ettevaatusabinõud kasutajate isikuandmete kaitsmiseks, et vältida vargust, kaotust, väärkasutust, volitamata juurdepääsu, avaldamist, muutmist. ja vandalism ”.

Spetsiaalmeedia väidab, et ettevõte võttis ühendust mõne kaebuse esitanud kliendiga, kes tunnistas probleeme igas teatatud juhtumis, kuid keeldus tunnistamast teenuse üldisi probleeme. Selle seisukoha vaidlustavad kasutajad, kes näevad kolmandate isikute poolt rakenduste ostmisviisis ja andmete muutmises liiga suurt sarnasust.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes