IGRE

Apple I originaali kasutusjuhendi saab oksjonile mĂĽĂĽa 38 000 R $ eest [atualizado]

Pöörake ja liikuge, kommenteerime, et mõned väga haruldased ĂĽksused Apple I, esimene Apple’i toodetud arvuti, mĂĽĂĽdi oksjonil, mis kogus tuhandeid, kui mitte miljoneid reaale. Viimasel juhul mĂĽĂĽdi Londonis funktsionaalset riistvara ligi 2 miljoni dollari eest.

Arvestades Apple I haruldust, on selge, et arvuti igat komponenti peetakse isegi ajalooliseks artefaktiks käsiraamat arvuti – veelgi enam, kui see on tõeline, nagu RR Auction oksjonil mĂĽĂĽs.

Ăśle 40 aasta vana on see käsiraamat (ilmselt) suurepärases vormis ja selle kaanel on Apple’i originaallogo, mille on välja töötanud ettevõtte kaasasutaja Ronald Wayne ja mis näitab Briti teadlast Isaac Newtonit õunadega puu all. särav sellel.

Apple I kasutusjuhendi kaas

Lisaks Apple I töö kohta teabe edastamisele on selles kasutusjuhendis ka leht, mis kirjeldab mäluprogrammi “6502 Hex Monitor”, mille on välja töötanud Steve Wozniak, kes on ka Apple Computer’i kaasasutaja.

Originaalsete käsiraamatute pakkumised on juba ligi 40 tuhat dollarit, kuid tõenäoliselt kasvavad need veelgi, kuna oksjon kestab kuni selle kolmapäevani (10/7). Kes läheb

Apple World Today kaudu

Uuenda 12.07.2019 kell 08:21

Nagu me teatasime, lõppes oksjon eelmisel kolmapäeval ja eile (6/11) avaldas RR Auction Apple I kasutusjuhendis osa võidupakkumise kohta.

Ettevõtte sõnul müüakse käsiraamatut umbes 13 000 dollarit (~ R $ 48 800), mis on umbes 10 000 R $ rohkem kui varem noteeritud summa. Pakkumise tegi anonüümne tehnoloogiaettevõtja Ameerika Ühendriikidest.

Lisaks tehnilistele dokumentidele ja teabele Apple’i esimese arvuti kohta sisaldab oksjon ka paari fotot, millele on alla kirjutanud Apple’i asutaja Steve Wozniak – ĂĽks Apple I-st ​​ja teine ​​Woz’ist koos Steve Jobsiga.

AppleInsideri kaudu

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH