Apple ID andmete allalaadimise tööriist jõuab rohkematesse riikidesse

Mõni kuu tagasi hakkas Apple pakkuma uusi võimalusi kasutajatele, kes soovivad oma vastavatelt Apple’i kontodelt andmeid eksportida või parandada, deaktiveerides need ajutiselt või isegi jäädavalt kustutades – seda kõike lehele lisatud juurdepääsetavas ja hõlpsasti kasutatavas tööriistas. “Andmed ja privaatsus” ettevõttest.

Allalaadimine - Apple ID

See samm pole täiesti tasuta, kuid Apple’i viis järgida uusi ELi reegleid, mis nõuavad, et ettevõtted, kes salvestavad kasutajaandmeid, pakuksid asjakohaseid ressursse, et tarbijad saaksid neid andmeid igal ajal hõlpsalt eksportida ja / või kustutada. Niisiis, algul lasti Apple’i tööriistad turule ainult ELi riikides; nĂĽĂĽd hakkab see arenema.

NĂĽĂĽdsest kasutajad Ameerika Ăśhendriigidalates Kanada, anna Austraalia ja Uus-Meremaa neil on juurdepääs ka uutele privaatsuskontrolli tööriistadele. Kui elate mõnes neist riikidest, on protsess väga lihtne: logige lihtsalt oma Apple ID-ga sellele lehele sisse ja sirvige pakutavaid võimalusi – Apple lubab kõik taotlused täita seitsme tööpäeva jooksul, sõltuvalt nõutud teabe mahust.

Laienemisega (ja ettevõtte uute toodete ja süsteemide turuletoomisega koos mõnede uute turvaelementidega) sammu pidamiseks üritab Apple värskendada ka Isiklik loetelu mõnedest asjadest, mis hiljuti kasutajate identiteedi ja andmete kaitse tagamiseks välja toodi.

Meil on täielik otsakrĂĽptimine FaceTime, erinev privaatsus ja uued juhised arendajatele Rakenduste pood; uued funktsioonid nagu Ekraani aegon esile tõstetud kui lihtne viis kontrollida, kuidas teie ja teie lapsed ettevõtte seadmeid kasutavad. Isegi Apple Music tsiteeritud (Apple’i sõnul lisab teenus sõpradena ainult teie valitud kontaktid, mitte kogu teie kalendri).

Apple'i uus privaatsusleht

Apple kasutas võimalust ja rääkis ka oma biomeetrilise autentimise tööriistast Näo ID See on Puudutage ID, samuti pidades meeles, et kogu ettevõtte tehisintellekti infrastruktuur põhineb seadmes endas oleval kaasprotsessoril – see tähendab, et Apple’i serveritele ei ole vaja tõlgendamiseks mingit teavet saata; kõik toimub kohapeal, on ohutu ja läbimatu.

Lõppkokkuvõttes on see Apple’i jaoks veel ĂĽks samm positiivse kuvandi loomisel, mis ettevõttel kasutajate privaatsuse osas (ĂĽldiselt) on. Kui praktikas on sellised imelised asjad muidugi teine ​​lugu – nagu alati, on hea, et me kasutame oma kriitilist meelt ja ei hakka kõiki andmeid säilitama triljonites miljardites dollarites. Noh?

TechCrunchi kaudu