contador gratis Saltar al contenido

Apple investeerib Hiinas kahte uude uurimis- ja arenduskeskusesse enam kui 1,5 miljardit dollarit

Apple investeerib Hiinas kahte uude uurimis- ja arenduskeskusesse enam kui 1,5 miljardit dollarit

Nagu ma mõni kuu tagasi ütlesin, võime kaevata nii palju kui tahame (ja üsna tõepoolest, siiralt) tõsiasja üle, et Apple läbib majutusetappi, esitamata uudiseid, mis täidavad teie silmi ja on rahul, kui soovite kanalit õigel ajal värskendada. mis on põhimõtteliselt samaks jäänud pärast Apple Watchi turuletulekut. Mida me ei saa öelda, on see, et ta ei ürita: Apple'i ostlemine jätkub Teadus-ja arendustegevus pole kunagi olnud nii suur ja sellega kasvab ka tulevikus võimalus näha uut tehnoloogiat ja häid ideid.

Kas soovite rohkem tõendeid? Ettevõte paljastas täna (mandariini keeles, Edu) kes investeerib rohkem kui 3,5 miljardit (~ 1,57 miljardit dollarit) Hiinas kahes uues uurimis- ja arenduskeskuses, täpsemalt linnades Shanghai ja Suzhou. Idee on kasutada ära Hiina piirkonna tugevat tehnoloogilist arengut, et parandada tarneahelat ja selle tootmist riigis, lisaks meelitada ligi tudengeid / lõpetanud inimesi lähedalasuvatest ülikoolidest; Ma on praktikavõimaluste loomiseks isegi loonud partnerluse mitme kohaliku haridusasutusega.

Shanghai kaupluse Apple Glass Cylinder Center logo

Apple'i riistvaraehituse asepresident Dan Riccio rääkis teadaandest lühidalt:

Ootame koostööd Hiinas asuvate teadus- ja arenduskeskuste laiendamise kaudu rohkemate kohalike partnerite ja akadeemiliste asutustega. Meil on au pääseda sellele erakordsele talendile ja ärivaimule, mis elab selles piirkonnas, kus meie arendajad ja tarnijad teevad koostööd.

Kui eksite, on Apple teatanud veel kahest teadus- ja arenduskeskusest Hiinas Pekingi ja Shenzheni linnades; kõigi nelja, sealhulgas kahe äsja avalikustatud, tegevuse alustamine peaks aset leidma selle aasta lõpuks.

Apple väitis tänases avalduses, et säilitas Hiinas 12 000 otsest töökohta, kuid lõi ja toetas nendes riikides 4,8 miljonit (!) Töökohta, 1,8 miljonit olid iOS-i rakenduste arendajad. Teisisõnu: heade suhete loomine maailma ühe suurima jõu (ja turuga) pole kunagi halb mõte, näib.

(Maci kultuse kaudu)