Apple investeerib üha enam oma masinõppe laborisse Seattle'is

Apple investeerib üha enam oma masinõppe laborisse Seattle'is

Kui Apple ostis eelmisel aastal Turi ja vahetas varsti pärast seda ettevõtte kontori Seattle tema tehisintellekti ja masinõppega seotud tehnoloogiaarenduse janu järele kujutleme, et Maal on suured plaanid linna ja tema intelligentsete masinate tuleviku osas.

Selle kohta lisateabe saamiseks: looja Turi ja nüüd Apple'i masinõppe direktor, brasiillane Carlos Guestrin, intervjuude andmine GeekWire kirjeldades üksikasjalikult ettevõtte järgmisi samme Seattle'is ning nad elavad Tim Cooki ja tema jõugu entusiastliku visiooni kohaselt selles küsimuses.

Seattle'i linnavaade

Guestrini sõnul sõlmis Apple partnerluse Washingtoni ülikool (kus ta on professor), et meelitada ligi tehisintellekti spetsialiste ja neil on võimalus luua kontakte teiste temaga samas valdkonnas tegutsevate ettevõtetega. Ma lõi Guestrini nimel ülikoolis ka miljoni dollari õpetaja koha, mis on Ameerika haridusasutustes tavaline tava, kus ettevõtted või autsaiderid annetavad oma raha või maksavad tunnustatud erialaseid tasusid.

Lisaks sellele võtab Apple, kes on juba rentinud linna Kahe Liidu väljaku hoone kaks korrust oma tehisintellekti meeskonna majutamiseks, eeldatavasti lähikuudel rohkem ruumi, sest laienemisplaanid hõlmavad linnas rohkemate korruste rentimist. pilvelõhkujad ei avaldanud nende laienemiste täpset arvu, kuid need andsid meile ettekujutuse ettevõtte ambitsioonidest ja sellest, kui palju ta uskus selle algatuse potentsiaali.

(9to5Maci kaudu)