Apple investeeris Oregoni veehoidlasse 8,7 miljonit dollarit
PRIJAVE

Apple investeeris Oregoni veehoidlasse 8,7 miljonit dollarit

Apple'i kuldne hani võib olla keerulises faasis, kuid see ei välista tõsiasja, et Maal on ikka veel mõnede maailma ettevõtetega võrreldavad kassareservid ja ta võib miljonäridena investeerida oma infrastruktuuri põhipunktidesse. Hiljuti on avastatud kaks uut seda tüüpi juhtumit.

Oregon

Esimene, nagu teatas Oregon Live, investeering alates 8,7 miljonit dollarit ehitamisel a maa-alune veehoidla linnas Prineville, Oregon (Ameerika Ühendriigid). Projekti juhib linnavalitsus ja Apple'i koostöö on seotud asjaoluga, et ettevõte saab selle ehitamisest kõige rohkem kasu: kaks andmekeskus ettevõte tegutseb selle ümber ja nõuab palju, palju vesi jahutamiseks.

Tegelikult pole Apple, siiani, Prineville'i suurim veekasutaja, kindel arvutus, kuid Apple tarbib hinnanguliselt umbes 10% linna aastas kasutatavast 2,2 miljardist liitrist veest. S 2016, üks neist andmekeskus ettevõte kasutab isejahtumiseks umbes 102 miljonit liitrit; sel ajal oli teine ​​installatsioon alles ehitamisel.

Veepaak töötab vee kogumisega kõige külmemal ajal ja siis, kui ümbritsevad jõed on kõrgeimal tasemel; põua või soojematel perioodidel kasutatakse kogunemist. Keskkonnaalaste algatuste asepresidendi sõnul teenindab ta Apple'i ja kogu Prineville'i 10 000 elanikku. Lisa Jackson; tema sõnul on idee "suurendada puhta ja säästva vee kättesaadavust ajal, mil kogukond valmistub kliimamuutuste mõjuks".

Boston

Teisel pool Ameerika Ühendriike teeb Ma ka muid investeeringuid, pisut lihtsamaid. Nagu teatas Bostoni maakera, allkirjastas ettevõte kavatsuslepingu Massachusettsi osariigi Cambridge'i linnale püstitatava uue tänava Main Streeti kogu 314. korruse üürimise tagamiseks.

Cambridge on osa Bostoni suurlinnapiirkonnast ja seal asuvad kaks kõige olulisemat kõrgharidusasutust maailmas, Massachusettsi tehnoloogiainstituut ja Harvardi ülikool. Hoone, kus Apple seisab, asub muuseas kuulsa MIT-i keskel. Tööd loodetakse lõpule viia 2019. aasta alguses.

314 Main Street, hoone, kus Apple avas kontori Cambridge'is (USA)Renderdamine Peatänav 314

Veel pole teada, kas Appleil on selle ruumi jaoks konkreetne projekt või kas see kergitab ainult mõnda muud Bostonis praegu ettevõtte hallatavat kontorit, Ma üürib MIT-i piirkonnas asuvas hoones One Broadway umbes 1000 ruutmeetrit; Võimalik, et asjad hakkavad seal tihenema. Peatänaval 314 renditud kogupindala pole aga teada.

Eelmisel nädalal teatas Apple 1 miljardi dollarilisest investeeringust Texase Austini uude ülikoolilinnakusse, et see loob "sadu" uusi töökohti USA erinevates linnades, sealhulgas Bostonis. Tänapäeva liikumine võib olla selles osas üks esimesi märke.

läbi Maci ja AppleInsideri kultuse

Table of Contents