Apple iPhone’i partnerid näitasid tulude kasvu
DODATKI

Apple iPhone’i partnerid näitasid tulude kasvu

Ehkki enamik inimesi kaldub arvama, et uue iPhone’i mĂĽĂĽk on oodatust madalam (kommenteerime lõppude lõpuks mõningaid Apple’i otsuseid, mis sellele kaasa aitasid), on ilmnenud osa teavet, mis osutab teisele poolele, tekitades rohkem kahtlusi Apple’i ilmekuse osas turul. nutitelefonid sel aastal.

Seekord on Apple’i kaks suurimat tarnijat, Taiwani pooljuhtide tootev ettevõte (TSMC) ja Foxconn, teatas hea mĂĽĂĽgikuust – õigus rekordile. Sel juhul on võimalik, et uus iPhone’i tootmise languse stsenaarium on viimaste nädalate jooksul muutunud – osaliselt võib see olla tingitud Apple’i enda reklaamidest, kes teab.

Täpsemalt, Foxconn registreeris tulu 19,5 miljardit dollarit – novembri rekord. Niisiis, kui analĂĽĂĽsida jaanuari kuni novembri näitajaid, on Foxconnil kasv 16%.

Kiibitootja Apple puhul on tulud tabanud numbreid 3,2 miljardit dollarit, mis tähendab kasvu 5,6% aastas. Vaatamata aastakasvule registreeris TSMC erinevalt Foxconnist tulude kasvu languse võrreldes eelmise aasta oktoobriga; Isegi nii väidab ta, et on saavutanud “kindla mĂĽĂĽgi- ja tulutaseme”.

Pole liialdus öelda, et see asjaolu võib tähendada muutust uute seadmete tarbimises ja mĂĽĂĽgis, kuna enamiku iPhone’ide paneb kokku Foxconn ja kõiki Apple SoC-sid (näiteks A12 Bionic ja A12X Bionic) toodab TSMC.

Selles mõttes moodustab Apple ligi poole Foxconni põhitulust ja umbes viiendiku TSMC tuludest. Seega, kui tootmise languse märgid osutuvad tõeks, võib Foxconni tulude langus olla suurem kui kiibitootja jaoks, nagu näitas Bloomberg.

Mis puutub Apple’i, siis eeldatavasti avaldab see oma järgmised finantstulemused 2019. aasta jaanuaris, kui kõik investorid jälgivad hiiglast, kas praegused kahtlused jätkuvad või mitte – kuigi ettevõte on öelnud, et ta ei avalda mĂĽĂĽdud seadmete andmeid, annavad algandmed meile viisi.