RAÄŚUNALNIK

Apple ja Google teevad koostööd koroonaviiruse (COVID-19) vastu võitlemisel

Teises suurepärases algatuses võitluses abistada Koroonaviirus (COVID-19), Apple ja Google teatasid täna partnerlusest, mis hõlmab inimeste jälgimistehnoloogia lisamist mõlemal mobiiliplatvormil.

Järgnevatel nädalatel kuni mai alguseni iOS See on Android värskendatakse uutega raamistik on loodud rahvatervise rakenduse jaoks, mis teavitab kasutajaid, kui nad on hiljuti viirusnakkuse saanud inimesega kokku puutunud.

Inimeste jälgimine võib aidata COVID-19 levikut aeglustada ja seda saab teha kasutaja privaatsust kahjustamata. Teeme koostööd @sundarpichai ja @Google’iga, et aidata tervishoiuametnikel kasutada Bluetooth-tehnoloogiat viisil, mis austab ka läbipaistvust ja heakskiitu.

Aitamaks rahvatervise ametnikel # COVID19 levikut aeglustada, töötavad Google ja @Apple välja kontaktide jälgimise lähenemisviisi, mis on loodud kasutaja privaatsuse tagamiseks tugevate juhtimis- ja kaitsemeetmetega. Oleme @tim_cook pühendunud selle ettevõtmise nimel koostööle.

Kõige tähtsam on mõista nüüd, et algatus on vabatahtlik (norima) mõlema platvormi kasutajatele.

Me kõik Apple’is ja Google’is usume, et maailma ĂĽhe pakilisema probleemi lahendamiseks pole kunagi olnud olulisemat aega kui see. Tiheda koostöö ja arendajate, valitsuste ja rahvatervise pakkujate kaudu loodame kasutada tehnoloogia jõudu, et aidata maailma riikidel vähendada COVID-19 levikut ja kiirendada selle naasmist igapäevaellu.

Esimene samm, nüüd maist maini, on pakkuda tehnoloogiat uute API-de kaudu, et hõlbustada nende kasutamist rahvatervise rakendustes. Järgnevatel kuudel integreerivad Apple ja Google selle loomupäraselt / sisuliselt oma mobiilsetesse operatsioonisüsteemidesse.

Huvitatud isikutele avaldasid kaks ettevõtet üksikasjalikud dokumendid selle kohta, kuidas kõik õnnestub: Apple [PDF], Google [PDF]. Apple postitab oma veebisaidile ka lisateavet sisaldava lehe ja Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) ise tegeleb oma veebisaidil tehnoloogiaga.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH