Apple laiendab oma partnerlust SAP-iga, keskendudes liitreaalsuse lahendustele -

Apple ja SAP teatasid esimestest tööriistadest ettevõtterakenduste ehitamiseks, mis tuuakse turule märtsis [atualizado: já disponível!]

Aeg möödus: peaaegu aasta tagasi rääkisime siin allkirjastatud partnerlusest Apple ja SAP, lisaks ettevõtte tarkvarale, tõstsime esile Tim Cooki ja tema jõugu pingutusi kasvava kohaloleku kasvatamiseks turul, mida Ma (ettevõtja) oli seni vaevalt uurinud.

Selle koostöö esimesed viljad hakkasid päevavalgust nägema juba täna: sel nädalal Barcelonas toimunud Mobile World Congressi (MWC rahvusvaheline tehnoloogiamess) väljaandes kuulutas Saksamaa ettevõte välja seadme nimega SAP pilveplatvormi SDK, iOS-i jaoks käivitatakse 30. märtsil.

Apple ja SAP

See tööriist on ootuspäraselt loodud selleks, et juhendada igas suuruses ettevõtteid kogu maailmas iOS-i rakenduste jaoks oma rakenduste loomisel, mis saavad ärijuhtimisel kasutada kogu SAP-i platvormi.

Et anda lisa hirssi neile, kes on kõige rohkem kadunud, kutsuti programmi SAP Academy iOS-i jaoks See on saadaval ka koos klasside, koolitusvideote ja töötuba et saada uuest SDK-st maksimumi. Kursust uuendatakse regulaarselt, kuna Apple ja SAP lisavad uusi platvormi funktsioone ja ehitatakse rohkem võimalusi.

Selle vaimuga on 30. märtsil saadaval ka esimene pilveplatvormi SDK-ga tehtud rakendus: SAP projekti sõbrad on tarkvara ettevõttesisese kommunikatsiooni parendamiseks, mis võimaldab töötajatel kogu maailmas luua kontakte ja teha koostööd projektide nimel otse oma iOS-i seadmetest.

(AppleInsideri kaudu)

Uuendaja: Priscila Klopper 31.03.2017 s 10:32

Lubadusi andes käivitas Apple eile SAP pilveplatvormi SDK.

Apple ja SAP teevad koostööd, et äriprotsesside ja töövoogude leidmine oleks igal pool lihtsam kui kunagi varem. IOS-i jaoks mõeldud SAP pilveplatvormi SDK abil saate luua võimsaid natiivseid iOS-i rakendusi, mis integreeruvad sujuvalt SAP-i pilveplatvormiga.

SAP pilveplatvormi SDK

See platvorm pakub arendajatele mitmesuguseid tööriistu iOS-i rakenduste loomiseks "ettevõtte tasemel". Apple'i Swifti programmeerimiskeelt kasutades pakub see platvorm eelvalmistatud kasutajaliidese komponentide kogumit ja viise, kuidas hõlpsalt erinevatele iPhone'i funktsioonidele juurde pääseda, et muuta rakenduste arendusprotsess kiiremaks.

Täpsema teabe saamiseks külastage Apple'i veebisaidi ametlikku SAP-i lehte.

(MacRumorsi kaudu)