contador gratis Skip to content

Apple kaalub nende klientide väljavahetamist, kes vahetavad iPhone'i akud enne 2018. aastat; Vahetusprogramme saab veelgi kauem pikendada

Apple kaalub nende klientide väljavahetamist, kes vahetavad iPhone'i akud enne 2018. aastat; Vahetusprogramme saab kauem pikendada

Ja me oleme siin jälle, et rääkida teemal, millest on viimastel nädalatel palju räägitud: poleemika iPhone'i aku osas. Ma tean, ma tean. Te ei saa seda probleemi enam võtta, kuid ärge süüdistage mind selles, et Cupertino aias ilmub trummide kohta midagi uut. Ja see on nüüd väga huvitav neile, kes juba kannatavad probleemide käes ja otsustavad oma seadme patareid enne remondiprogrammi ilmumist välja vahetada.

Vastavalt Kodeeri uuesti, Apple hindab võimalusi pakub kasutajatele tagasimakset kes maksis iPhone'i akude asendamise eest enne kogu vaidluse algust.

Nagu me teatame, Ameerika senaator John Thune, mis on senati kaubandus-, teadus- ja transpordikomisjoni esimees, saatis 9. jaanuaril Apple'i kirja, milles palus ettevõttel sel teemal selgemalt reageerida. Thune'i üks küsimus on täpselt see, kas on kavas pakkuda hüvitist tarbijatele, kes maksavad komponentide väljavahetamiseks täishinna enne 2018. aastat.

Cynthia Hogan, Ma America'i avaliku poliitika asepresident, ütles Thune'ile, et "jah, me uurime seda ja me teavitame teid sellest vastavalt", see on Apple'i võimalus tagastada raha klientidele, kes vahetavad oma iPhone'i akud enne 2018. aastat päris. Lisaks kinnitas Hogan midagi, mida me kõik juba teame: et akuvajadus on muutumas väga kõrge.

Lisaks vastavalt ÄriinimesedApple ütles, et kliente hoiatati toona energiahalduse eest. Kuid senati jaoks ette nähtud ajajoonel tunnistas Apple, et sellised funktsioonid vabastati iPhone'i jaoks kuu aega enne nende ilmumist iOS-i väljaande märkmetes ja ajakirjandusse.

Esitasime seda iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus ja iPhone SE toitehaldusfunktsiooni iOS 10.2.1 osana esimest korda 2017. aasta jaanuaris. ootamatult värskendasime iOS 10.2.1 rekordit 2017. aasta veebruaris. Täpsemalt öeldi iOS 10.2.1 märkuses, et see värskendus parandas ka energiahaldust tipptöötluskoormuste ajal, et vältida iPhone'i ootamatuid seiskamisi.

Apple'i täielikku kirja / vastust saab lugeda allpool:

Vastuseks saadi veel üks oluline teave Greg Walden, Ameerika poliitik, kes on USA esindajatekoja energia- ja kaubanduskomitee esimees. Apple ütles komiteele kaalub akuvahetusprogrammi pikendamist pärast 2018. aastat, kui te ei leia viisi vana iPhone'i äkilise seiskamise vältimiseks ilma protsessori aeglustamata, mis on õiglane ja mõistlik.

Kõigist nendest jõupingutustest hoolimata ei suutnud Apple vastu pidada USA kohtuprotsesside ja ühishagi lainele, mis on 50 barjääri ületanud!