Apple kaebab Apple Payi väidetava patendirikkumise tõttu kohtusse

Isegi igavikulistel pĂĽhapäevadel, mis on jõulude ja aastavahetuse vahelised päevad, pole Apple’i juriidilisel osakonnal puhkust. Viimane dokument, mis jõudis Apple’i advokaadi lauale, puudutab uut kohtuasja – seekord Texase (USA) nime saanud ettevõte Fintiv kes ĂĽtles, et ettevõte ei hinnanud tema patenti Apple Pay, nagu teavitas Bloomberg.

Fintiv väidab omavat Korea leiutajate rühmalt saadud patenti, mis kirjeldab „digitaalse rahakoti” andmete salvestamist ja kasutamist mobiilseadmes, võttes arvesse selliseid aspekte nagu arvete aadressid või veebipõhised ostud. See tähendab, et see on põhimõtteliselt osa Apple Pay operatsioonist.

Texase ettevõte kirjeldab ennast kui enam kui 20-aastase kogemusega ettevõtet, kuigi see asutati 2018. aastal; Ettevõttes töötab 11–50 töötajat ning see tegeleb maksete ja mobiilse turundusega, kuid näib, et ĂĽhtegi toodet või teenust pole loetletud, pakutud ega mĂĽĂĽdud. Mis on… jah, põhimõtteliselt on meil tegemist veel ĂĽhega Patenditroll – ettevõte, mis eksisteerib ja on oma patentide alusel teise ettevõtte kohtusse kaevamisest põhimõtteliselt kasu saanud.

Fintivi sõnul rikutakse paljude Apple’i toodete, sealhulgas iPhone’i, Apple Watchi ja Walleti rakenduse patente. Juhtumi arutab Lääne-Texase ringkonnakohus ja esialgsed tulemused on oodata peagi.

Apple World Today kaudu