Apple kaebab iMessage’is selle toetava lingi pärast

Teine päev, teine ​​protsess. Tänases osas on Apple võimaluste sihtmärk Patenditroll, ettevõte Hüperteksti tehnoloogia, et lisada klõpsatavate / pööratavate linkide tugi rakenduses Messages (via SMS või iMessage).

Esitatud California keskringkonnakohtus, viitab see juhtum selle numbri all olevatele patentidele 7,113,801, mis kirjeldab “meetodit andmete vastuvõtmiseks SMS-i ja traadita Interneti-andmete abil sĂĽsteemi”. Selle tehnoloogia avastas algselt 2001. aastal KTFreetel Ltd. Korea, mis hiljem ĂĽhines Korea telekomi hiiglasega.

Aastal 2006 loodi patendi Ameerika versioon ja sellest ajast alates on patent käinud läbi mitme käe, kuni see lõpetab hĂĽperteksti kontrolli – tasub mainida, et ettevõte ei loo ega turusta ĂĽhtegi eelnimetatud tehnoloogiat sisaldavat tehnoloogiatoodet.

Link SMS-is

Pärast patendi andmist hakkas Hypertext mitme ettevõtte õigussektorit kohtusse kaebama võimalike leiutise rikkumiste eest, sealhulgas Google, OnePlus, Coolpad ja nĂĽĂĽd ka Apple. Eriti Apple’i puhul patenditroll see põhineb neljal võimalikul intellektuaalomandi patendikoostöö lepingu rikkumisel.

Nagu enamiku patendi rikkumise juhtumite puhul, nõuab ka hüpertekst patenditaotluste hindamist, hüvitiste maksmist ja autoritasu, lisaks advokaaditasude hüvitamisele.

Apple pole väidetele vastanud.

AppleInsideri kaudu