Apple kaitseb väiteid Lõuna-Korea asutuste võimu kuritarvitamisest

Eelmise aasta aprillis sattus Apple oma nutitelefonimaailma peamise konkurendi – tarbijakaitseametite – keskmesse Lõuna-Korea leidis, et ettevõte oli sĂĽĂĽdi kohtuasjades, milles Apple sĂĽĂĽdistati võimu kuritarvitamises kohalike operaatorite ĂĽle. Täna vastas Cupertino.

Lihtsalt lisades loole konteksti, esitas Korea agentuur mitmel faktil põhinevaid sĂĽĂĽdistusi: esiteks sundis Apple riigi operaatoreid kandma kõik Apple’i seadmete reklaamikulud, isegi kui reklaami tootis täielikult Apple. Apple ise ja standardiseeritud kogu maailmas.

Lisaks annab Cupertino hiiglane operaatori kätte vastutuse maksta garantiiga tehtud remonditööde eest ja kehtestada seadme minimaalne ostumaht; Korea agentuuri sõnul tähendaks see kõik Apple’i võimu kuritarvitamist. Apple on muide Taiwanis ja Prantsusmaal sama käitumise eest trahvitud.

Eelmise nädala lõpus andis agentuur Apple’ile õiguse vastata. Hiljem tunnistas Apple, et nad tegid loetletud tavasid, kuid ei nõustunud, et need kujutavad endast võimu kuritarvitamist, nagu teatasid Korea Herald:

Eelmisel nädalal toimunud arutelude teisel nädalal kuulutas Apple oma tegevuse õigustatuks, öeldes, et ettevõttel on küll läbirääkimiste osas eeliseid kohalike operaatorite ees, kuid tal puudub tegelik kasutatav kontrolljõud. . Apple ütles, et reklaam oli kasulik nii operaatorile endale kui ka Korea operaatorile ning see tegevus oli täiesti õigustatud.

Kui Korea asutus pole Apple’i vastusega rahul, võib ettevõtet trahvida kuni 2% kasumist, mis on seotud antud juhul nimetatud tegevustega – nimelt iPhone’i mĂĽĂĽgiga Lõuna-Korea vedajate kaudu. Seda otsust on oodata lähinädalatel.

Cult of Maci kaudu