Apple kaitses Lõuna-Korea agentuuri väiteid võimu kuritarvitamisest
PRIJAVE

Apple kaitses Lõuna-Korea agentuuri väiteid võimu kuritarvitamisest

Mullu aprillis sattus Apple probleemide keskele oma nutitelefonide maailmas tegutseva peamise konkurendi: tarbijakaitseagentide piirkonnas Lõuna-Korea kuulutas ettevõtte süüdi teos, milles süüdistati Mait kohalike operaatorite üle võimu kuritarvitamises. Täna vastab Cupertino.

Lihtsalt loo konteksti lisamisega esitas Korea agentuur süüdistusi, tuginedes mitmetele faktidele: esiteks sundis Apple riigi operaatoreid kandma kõiki Ma-seadme reklaamikulusid, isegi kui reklaamimaterjal oli täielikult ise toodetud. Apple ja ülemaailmsed standardid.

Lisaks seab Cupertino hiiglane operaatori kätte kohustuse tasuda garantii alusel tehtud remonditööde eest ja kehtestada minimaalne ühiku ostumaht; Korea keha väitel on see kõik Ma võimu kuritarvitamise juhtum. Apple, muuseas, on trahvitud sama käitumise eest Taiwanis ja Prantsusmaal.

Eelmise nädala lõpus andis agentuur Apple'ile õiguse vastata. Hiljem tunnistas Ma, et ta tegi loetletud tavasid, kuid ei nõustunud, et need kujutavad võimu kuritarvitamise juhtumeid, nagu teatas Korea Herald:

Eelmisel nädalal toimunud teisel arutelunädalal kuulutas Apple oma tegevuse õigustatuks, öeldes, et ettevõttel on küll läbirääkimiste osas eelis kohalike operaatorite ees, kuid tal puudub reaalne kontrolljõud, mida saaks kasutada. . Apple ütles, et reklaamist on kasu nii operaatorile endale kui ka Korea operaatorile ning tegevus on igati õigustatud.

Kui Korea agentuur ei nõustu Apple'i vastusega, võib ettevõttele määrata trahvi kuni 2% kasumist, mis on seotud antud juhul nimetatud tegevustega, nimelt iPhone'i müügiga Lõuna-Korea operaatorite kaudu. Otsust oodatakse lähinädalatel.

läbi Maci kultuse