contador gratis Saltar al contenido

Apple käivitas App Store Connecti, asendades iTunes Connecti

Apple käivitas App Store Connecti, asendades iTunes Connecti

Ülemaailmne arendajate konverents (WWDC) on Apple'i jaoks selle aasta kõige olulisem sündmus, nii et see võtab alati võimaluse siin ja seal asju muuta, isegi kui see pole osa avakõne ajal tehtud suurest teadaandest.

Selle ümberkujundamise laine ajal käivitas Ma eile arendajatele uue rakenduse App Store Connect iOS-i jaoks, asendades vana iTunes Connecti (mida pole isegi iPhone X-ekraanile kohandatud).


Rakenduse App Store Connect ikoon

App Store Connect iOS-i jaoks aitab arendajatel hallata oma rakendusi, mis on App Store'is saadaval. Arendajad saavad App Store Connecti abil jälgida oma uusimaid trende, saada kasutaja kommentaaride teatisi ja reageerida kohe iPhone'i, iPadi ja iPod touchi klientide kommentaaridele.

Ehkki iTunes Connecti rakendus on App Store'is endiselt olemas (vähemalt praegu), on ametliku veebisaidi mõnda piirkonda uute nimede laadimiseks muudetud ja saadaval on uued spetsiaalsed lehed.

Nagu kirjelduses selgitatud, saavad nii sellelt lehelt kui ka rakendusest arendajad juurdepääsu oma rakendustega seotud andmetele, mis on poes saadaval, saavad jälgida statistikat, reageerida arvustustele ja kõigele, mis on veebisaidil ja eelmistes rakendustes olnud võimalik.

Veebilehel ütleb Apple, et aeg-ajalt aktiveeritakse uusi funktsioone, näiteks võimalus kutsuda kedagi testima lingi kaudu teie beetarakendust TestFlightis, kasutada uut break API-d ülesannete automatiseerimiseks, ära kasutada lihtsustatud juurdepääsu meeskondadele ja palju jälle.

Tuleb märkida, et Apple on oluliste muudatustega värskendanud ka App Store'i ülevaatuse juhiseid.

näpunäide alates Rafael Ramos