Apple käivitas USA kasutajatele kolm uut terviseuuringut -

Apple käivitas USA kasutajatele kolm uut terviseuuringut –

Umbes kaks aastat tagasi tõi Apple turule oma esimese terviseuuringute rakenduse Õuna südame uuring koostöös Stanfordi ülikooliga tehtud algatus, mille käigus analüüsiti enam kui 400 000 Apple Watchi kasutaja südametegevust, et viia läbi ulatuslik uuring kodade virvenduse (südame rütmihäirete tüüp, mis võib olla tõsisemate probleemide põhjustaja) tagajärgede, põhjuste ja võimaliku ravi kohta , nagu insult).

Selle uuringu tulemused avaldati märtsi alguses ja täielik artikkel avaldati eile kell New England Medicine ajakiri. Nüüd laiendab Apple oma tervisealaseid algatusi veelgi.


Apple Researchi rakenduse ikoon

Apple Research

alates Apple

Ühildub iPhone'igaÜhildub Apple'i käekelladega

Versioon 1.1.2 (47,9MB) Nõuab iOS 13.2 või kõrgem Pole saadaval Brasiilia App Store'is!

Ma käivitas täna rakenduse Ameerika Ühendriikide kasutajatele Uurimistöö (iOS ja watchOS). Idee ühendada kõik rakendused kõigi tulevaste terviseuuringute jaoks, mille ettevõtted viivad läbi koostöös institutsioonidega; Sellel esialgsel perioodil on algatatud kolm uut uuringut.

Uus Apple'i terviseuuring

Esimene Naiste terviseuuring, mis viiakse läbi koostöös Harvardi rahvatervise kooliga ja riikliku keskkonnatervise teaduste instituudiga (NIEHS). Uuringus, mis on selles valdkonnas esimene oma valdkonnas, analüüsitakse vabatahtlike menstruaaltsüklit, et proovida leida seoseid selle ja naiste tervise vahel, sealhulgas sellised seisundid nagu polütsüstiliste munasarjade sündroom, viljatus ja osteoporoos väljaspool menopausiperioodi.

Uus Apple'i terviseuuring

Teine Südame liikumise uuring, mis analüüsib, kuidas elu jooksul tehtud liikumiste kvantiteet ja kvaliteet võivad mõjutada südame tervist, üldist liikuvust ja heaolu. See uuring viiakse läbi koostöös Ameerika Südameassotsiatsiooni ja Harvardi ülikooli Brighami ja naistehaiglaga.

Uus Apple'i terviseuuring

Lõpuks oleme Audioõpe, mis viidi läbi koostöös Michigani ülikooli ja Maailma Terviseorganisatsiooniga (WHO). Idee on analüüsida kõrvaklappide kasutamise ja ümbritseva heli mõju kasutaja kuulmistervisele ning selle uuringu üks põhipunkte on teatiste saatmine valjude helide taasesitamisel. kasutajad oma hääleharjumuste muutmiseks.

Uus Apple'i terviseuuring

USA-s saavad iPhone'i ja Apple Watchi omanikud uuringusse registreeruda, laadides alla rakenduse Research; nagu kõik Apple'i tervisealgatused, ei jaga rakendused oma andmeid muude osapooltega peale uuringutega seotud asutuste.

Päris lahe, eks? Ootame algatuse tulemusi.

läbi Maci kultuse